Zamknij
REKLAMA

Jakie są najpopularniejsze portale randkowe?

10.44, 16.08.2022 materiał partnera

Znalezienie partnera lub partnerki z pomocą internetu, w dzisiejszych czasach nie jest już niczym trudnym. Wystarczy zaledwie chwila spędzona w internetowej wyszukiwarce, aby naszym oczom ukazała się lista różnych portali randkowych. Bez problemu znaleźć można portale randkowe przeznaczone dla rolników, osób nieśmiałych, ludzi mieszkających za granicą lub osób otyłych.

Jedną z najczęstszych kategorii, w jakich mnóstwo użytkowników wyszukuje dla siebie odpowiedniego portalu, jest popularność. W tym artykule dowiesz się, jakie są najpopularniejsze aplikacje randkowe, jakie są ich wady i zalety i jaki portal może okazać się najlepszy dla Ciebie.

Które portale są najpopularniejsze?

Podczas wybierania portalu randkowego, warto kierować się wybranymi kwestiami, dzięki którym o wiele łatwiej uda się nam wyselekcjonować odpowiedni portal randkowy, bez obaw o marnowanie czasu i energii na te, na których spotkać nas może jedynie rozczarowanie i przykre sytuację. Jednym z najczęściej wybieranych kryteriów, jest popularność portalu.

Oto lista najbardziej popularnych portali randkowych w Polsce:

Be2

Be2 jest to darmowy portal randkowy, który znajduje się w ścisłej czołówce najczęściej wybieranych serwisów, oferujących możliwość poznawania i ludzi umawiania się na randki internetowe. Jedną z największych zalet tego serwisu jest ogromna popularność, która przekłada się na ilość użytkowników. Założenie konta na tym serwisie zajmuje niecałe 5 minut, a weryfikacja przebiega niezwykle sprawnie i bez najmniejszych problemów.

Kolejną istotną zaletą tego serwisu randkowego jest to, że osoby korzystające z niego są realne, czego często brakuje niestety na wielu innych portalach. Serwis dba o to, aby uniemożliwić powstawanie kont należących do fałszywych użytkowników, poprzez skrupulatną weryfikację. Nie ma ona jednak negatywnego wpływu na czas, jaki trzeba poświęcić na założenie konta.

Zalety serwisu

 • Ogromna ilość użytkowników

 • Znany i popularny portal randkowy

 • Serwis kładzie ogromny nacisk na bezpieczeństwo użytkowników

 • Bilans 57% kobiecych profili, do 43% profili należących do mężczyzn

Academic Singles

Swoją popularność portal ten zyskał w dużym stopniu dzięki umiejętności znalezienia odpowiedzi, na większość potrzeb użytkowników. Został stworzony z myślą o osobach wykształconych, które z wielu różnych powodów nie mają zbyt wielkiej ilości czasu, przeznaczonej do poznawania ludzi na żywo.

Aplikacja randkowa Academic Singles zapewnia bezpieczeństwo i dyskrecje podczas korzystania, co dla wielu osób okazało się na tyle ważnym elementem, że portal ten od dłuższego czasu znajduje się w ścisłej czołówce aplikacji randkowych, wybieranych przez singli.

Zalety serwisu

 • Stworzony z myślą o osobach wykształconych

 • Skrupulatna weryfikacja nowych użytkowników

 • Możliwość zawierania nowych znajomości z osobami z całej Polski

 • Popularny portal randkowy

Erodate

Ogromna ilość użytkowników na portalu randkowym Erodate spowodowana jest w dużym stopniu tym, że jest on dostosowany tak, aby swoje konta mogły zakładać tam również pary. Niewiele portali randkowych oferuje taką możliwość. W większości portale towarzyskie pozwalają nam na to, aby podczas zakładania konta określić się jako kobieta lub mężczyzna. Erodate dodało do tych dwóch możliwości trzecią opcję — pary.

Aplikacja pozwala nam na poznawanie nowych ludzi w różnych konfiguracjach. Para — kobieta, mężczyzna — para, para — para, dzięki czemu dla wielu osób, Erodate to najpopularniejsza aplikacja randkowa.

Zalety serwisu

 • Możliwość założenia konta jako para

 • Darmowy portal randkowy

 • Codziennie pojawiają się nowi użytkownicy

 • Bezpieczny portal randkowy

Podsumowując

Podczas wybierania portalu randkowego, z którego pomocą pragniemy poznać drugą połówkę, jednym z istotniejszych czynników, na który warto zwrócić uwagę, jest popularność. Dzięki dużej popularności portalu znacznie zwiększamy swoje szanse na to, aby poznać więcej interesujących potencjalnych partnerów i znaleźć tego, który najbardziej odpowiada nam swoją osobowością.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%