Zamknij
REKLAMA

Przezabawna komedia teatralna "Rubinowe gody" już 17 września w Lesznie (zdjęcia)

08.57, 08.09.2022 .

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Tego będzie można się dowiedzieć oglądając przezabawną komedię teatralną „Rubinowe gody”. Spektakl już w sobotę, 17 września o godzinie 17:00 zostanie zagrany w Auli Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie.

Na scenie będziemy mogli podziwiać znanych polskich aktorów komediowych: m.in. znaną z roli Celiny Hadziukowej w serialu „Ranczo” Dorotę Nowakowską, a także Andrzeja Zaborskiego („U Pana Boga w ogródku”).

Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? 

Bilety na komedię teatralną „Rubinowe gody” można nabyć w Internecie - w serwisie KupBilecik
Zamówienia telefoniczne: 600 515 329.

(Polecamy)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%