Zamknij
REKLAMA

Odmieniony Krzyś - więcej produktów, mnóstwo promocji (zdjęcia)

13.00, 10.09.2022 Materiał partnera, Fot. J. KUIK
Skomentuj

Sklep Krzyś w Centrum Handlowym NASZE LESZNO przy ul. Narutowicza 84 zmienił się dla klientów. Jest większy, oferuje więcej produktów w atrakcyjnych cenach. Są też wyjątkowe promocje!

Otwarcie sklepu po przebudowie nastąpiło w sobotę, 10 września. Tego samego dnia zaszły też inne zmiany w NASZYM LESZNIE. A wszystkie, z myślą o kupujących.

Dobra cena i wysoka jakość - to dewiza rodzinnej firmy, która od kilkunastu lat funkcjonuje na leszczyńskim rynku. Towary, od artykułów spożywczych, po środki czystości i kosmetyki, sprowadzane są głównie z Niemiec, ale także z Holandii, Anglii, Belgii, Francji czy Włoch. Zyskały już wierne grono klientów.

To właśnie z myślą o nich zmieniła się placówka zlokalizowana w Centrum Handlowym NASZE LESZNO.

- Sklep jest dwa razy większy od tego, jaki był do tej pory i mamy dwa razy więcej produktów - mówi Krzysztof Banasik, właściciel Krzysia.

To nie wszystko. W tym właśnie sklepie na stałe wprowadzone zostały wyjątkowe akcje promocyjne, a od 10 września przez co najmniej tydzień w szokująco niskich cenach można kupić m.in. kawę, płyn do płukania, tabletki do zmywarki czy robiącą prawdziwą furorę niemiecka Pepsi. Co kilka dni promocje będą na inne towary, dlatego warto do Krzysia zaglądać częściej. Chcecie zrobić zapasy, a macie niski budżet? Ze Sklepami Krzyś to możliwe!

Obecnie w promocji są:

Na sobotnim otwarciu Krzysia były też dodatkowe atrakcje - żużlowiec Hubert Jabłoński i Damian Ratajczak ze swoimi motorami.

Sklep Krzyś w Centrum Handlowym NASZE LESZNO
czynny od poniedziałku do soboty w godz. 10-20 oraz w niedziele handlowe.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.sklepykrzys.pl/ oraz facebooka.

[FOTORELACJA]6832[/FOTORELACJA]

 

 

(Ciekawe)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

AA

0 0

ma pan B. głowę do interesów ,ale w komunistycznym wojsku niedali mu się popisać chandlem 14:53, 10.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%