Zamknij
REKLAMA

Jak poprawić jakość Waszego związku i nie tylko?

14.12, 12.09.2022 Materiał partnera
Skomentuj

Coraz więcej osób narzeka na oziębłość w swojej sypialni. Nuda w łóżku może nie tylko negatywnie wpłynąć na nasze samopoczucie psychofizyczne, ale również na nasz związek. Warto byłoby więc zastanowić się nad tym, jak poprawić jakość swoich zbliżeń intymnych. Na pewno godne uwagi będą gadżety erotyczne, jak również różnego rodzaju przebrania. Nie wolno zapomnieć także o rozmowie na temat wzajemnych oczekiwań.

Dlaczego warto dać szansę gadżetom erotycznym?

Sex shopy, zarówno te stacjonarne, jak i internetowe mają nam całkiem sporo do zaoferowania. Możemy zakupić w nich różnego rodzaju gadżety erotyczne. Wydaje się, że naprawdę warto dać im szansę, zwłaszcza jeśli do naszego życia seksualnego wkradła się nuda. Jeżeli nie wiemy, na jakie konkretnie zabawki się zdecydować, poszukajmy inspiracji, na przykład na blogach lub serwisach randkowych https://www.sexklasa.net. Blog erotyczny może pomóc nam w ocenie tego, jakie konkretnie gadżety będą dla nas wyborem idealnym. Przede wszystkim starajmy się jednak kierować swoją własną intuicją. Jeżeli okaże się, że jakiś gadżet nam nie służy, zawsze możemy po prostu przestać go używa. Wśród najpopularniejszych zabawek należy na pewno wyróżnić dilda, masażery penisa i łechtaczki, jak również erotyczne stroje.

Testujcie nowe pozycje

Jeżeli zależy nam na tym, aby pozbyć się nudy ze swojego życia erotycznego, zwróćmy uwagę także na nowe pozycje. Być może znudzenie wynika z faktu, iż stale uprawiamy seks w tych samych konfiguracjach. Jeśli chcemy przetestować nowe pozycje i poszukujemy inspiracji, także pomóc może nam blog erotyczny. Dowiemy się, które pozycje pozwalają na dodatkową stymulację łechtaczki. Warto bowiem pamięta, że zdecydowana większość przedstawicielek płci pięknej potrzebuje takiej stymulacji, aby osiągnąć orgazm.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Jeżeli chcemy mieć urozmaicone życie seksualne, musimy być przygotowani na długą pracę. Nie wszystkie pozycje i gadżety erotyczne, które przetestujemy przyniosą nam rozkosz. Musimy liczyć się z błędami i pomyłkami. Niemniej jednak, jeżeli będziemy próbować różnych rzeczy, istnieje duże prawdopodobieństwo tego, że nasze życie erotyczne wejdzie na wyższy poziom. Wszystko co robimy w sypialni musi jednak odbywać się za zgodą obojga partnerów. Nie unikajmy więc rozmów o naszych pragnieniach, marzeniach, ale i o ograniczeniach.

Jeżeli testowanie jakiejś pozycji bądź korzystanie z jakiegoś gadżetu jest dla nas niedopuszczalne, nie zatajamy tego przed swoim partnerem. W przeciwnym bowiem razie, osiągniemy skutek zupełnie przeciwny od zamierzonego. Nie należy również udawać orgazmów w celu zadowolenia swojej drugiej połówki. Takie działanie buduje bariery pomiędzy dwojgiem współżyjących ze sobą ludzi. Jeżeli chcemy udanego seksu, musimy postawić na szczerość. W niektórych przypadkach konieczna może okazać się jednak konsultacja seksuologiczna.

Jeśli czujemy, że samodzielne zmaganie się z jakimś problemem jest ponad nasze siły i możliwości, śmiało udajmy się na konsultację. Może skorzystać z niej jeden partner, ale do seksuologa można udać się także wspólnie.

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%