Zamknij
REKLAMA

Ponowne otwarcie Lidla w Lesznie. Upominki, promocje i stadion Smoczyka (zdjęcia)

08.09, 06.10.2022 Materiał partnera Aktualizacja: 12.27, 07.10.2022

W czwartek, 6 października ponownie otwarto Lidl przy ul. Obrońców Lwowa w Lesznie. Market działał w tym miejscu już od kilku lat, ale teraz został przebudowany. Z okazji otwarcia przygotowano niespodzianki dla klientów, a mnóstwo towarów można kupić w promocyjnych cenach.

Stali klienci Lidla przy Obrońców Lwowa na pewno zauważą zmianę. W środku sklep wygląda zupełnie inaczej niż do tej pory. Choć jego powierzchnia jest taka sama, to jednak na nowo urządzono całe wnętrze. Już od wejścia mamy wielki dział z pieczywem oraz owocami i warzywami, w tym cały sektor produktów od polskich rolników. Potem po kolei inne działy. Wszystko uporządkowane, estetyczne, towary ładnie wyeksponowane.

W Lidlu można kupić niemal wszystko. Są produkty wege dla bardziej wymagających klientów, ogromny dział z nabiałem, wyborami mięsnymi. Na środku część przemysłowa - obecnie jest dużo towarów dla dzieci, w tym odzież i obuwie na zimę. Powodzeniem cieszą się teraz także wszystkie narzędzia i sprzęty - bo mają atrakcyjne ceny. Jest poszukiwany ostatnio przez klientów cukier. Bardzo duży wybór jest na dziale z kosmetykami, artykułami higienicznymi i środkami czystości. Są też świeże kwiaty - cięte i doniczkowe.

W odnowionym Lidlu mamy kasy samoobsługowe, z a okazji otwarcia tuż przy wejściu do marketu uzyskamy pomoc w instalacji aplikacji Lidla na telefon komórkowy. Dzięki niej możemy korzystać z dodatkowych promocji.

Mnóstwo produktów z obecnej oferty Lidla można w sklepie przy Obrońców Lwowa 17 kupić w niższych cenach. Dodatkowo każdy zakup powyżej 50 zł premiowany jest książkami - kucharskimi lub o zdrowym żywieniu. Klienci mogą się także napić smacznej kawy, która serwowana jest zaraz przy wejściu. 

Lidl mocno identyfikuje się z Lesznem, stąd na jednej ze ścian zobaczycie ogromną makietę stadionu żużlowego im. Alfreda Smoczyka.

Obszerny parking przez Lidlem jest bezpłatny. Dla rowerzystów przygotowano wygodne stojaki na rowery. 

Lidl przy ul. Obrońców Lwowa 17 w Lesznie jest czynny od poniedziałku do soboty w godz. 6-22, a w niedziele handlowe od 9 do 19.  

[FOTORELACJA]6888[/FOTORELACJA]

 

(Polecamy)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%