Zamknij
REKLAMA

Już w najbliższą sobotę spektakl "Kobieta idealna". Mamy jeszcze bilety dla czytelników!

11.05, 25.11.2022 . Aktualizacja: 12.18, 25.11.2022

Idealna kobieta... to nieżywa kobieta. Tak przynajmniej twierdzą Adrianna Biedrzyńska I Stefan Friedman, twórcy spektaklu komediowego "Kobieta idealna".

Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu. Przyszłość... Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem?

Pewnego dnia w życiu małżeńskiego duetu pojawia się dwóch braci. Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat,Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę?

A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra idzie o najwyższą stawkę. Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji, żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek.

Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje?

Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia?

26 listopada 2022, godzina 16.00

Aula WSH, Leszno ul. Krótka

Bilety: Kupbilecik, Biletyna
Aula WSH, tel. 605 887 025
Zamówienia zbiorowe: Organizator, tel. 693 062 880

Dla czytelników leszno24.pl mamy jeszcze dwa podwójne zaproszenia na spektakl. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze zadzwonią do redakcji w piątek 25 listopada, o godz. 13.  Tel. 65 529 48 81.

 

 

(Polecamy)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%