Zamknij
REKLAMA

Z firmą OPENRENT twoja nieruchomość będzie w dobrych rękach

13.45, 18.11.2022 . Aktualizacja: 15.16, 19.11.2022

Jeżeli posiadasz lub planujesz kupić nieruchomość z przeznaczeniem na wynajem, a chcesz spać spokojnie i nie martwić się o nic, ten komfort zapewni Tobie firma OPENRENT z Leszna. To profesjonalna, doświadczona firma specjalizująca się w zarządzaniu wspólnotami mieszkaniowymi oraz zarządzaniem wynajmowanych mieszkań.

Firma OPENRENT powstała 7 lat temu. Siedzibę ma w Lesznie przy ul. Słowiańskiej 63. Oferuje kompleksową usługę zarządzania najmem skierowaną dla właścicieli lokali mieszkalnych oraz przyszłych inwestorów w nieruchomości.

- Osobą chcących zainwestować w nieruchomość pod wynajem, możemy doradzić jakie mieszkania są najbardziej rentowne oraz w jaki sposób je przygotować do wynajęcia aby zwiększyć zwrot z inwestycji. Możemy również na zlecenie klienta wyszukać taką nieruchomość. Prowadzimy kompleksową obsługę – szukamy najemców, weryfikujemy ich pod kątem wypłacalności, rozliczamy wszelkie media i kontrolujemy czy nie dochodzi do zniszczeń w mieszkaniu. Generalnie zajmujemy się obsługą nieruchomości znajdujących się w Lesznie i okolicy, choć możemy również zaoferować swoje usługi klientom z trochę dalej położonych miejscowości, w przypadku większego portfela nieruchomości - mówi Krzysztof Skibiński Prezes Spółki.

Oferta spółki jest skierowana także do osób, które już wynajmują mieszkania i chciały by to zlecić profesjonalnej firmie lub dla tych którzy odziedziczyli mieszkanie i chcieli by je wynająć ale obawiają się  związanego z tym ryzyka.

- Nie muszą to być tylko budynki mieszkalne, ale również użytkowe z przeznaczeniem na sklepy, usługi, czy biura – dodaje Monika Buczek - specjalista d/s zarządzania nieruchomościami.

Kierownictwo spółki posiada licencję zarządcy nieruchomości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, co jest potwierdzeniem profesjonalizmu firmy. Wśród klientów OPENRENTU są znaczący, znani od lat w regionie deweloperzy, którzy zaufali spółce.

Firma dba o dokładną, rzetelną selekcję i weryfikację najemców, zawiera bezpieczne umowy najmu (mogą być one przygotowane także w języku angielskim i ukraińskim), rozwiązuje wszelkie problemy techniczne i eksploatacyjne.

- Większość właścicieli wynajmowanych mieszkań obawia się sytuacji, że lokator przestanie płacić, zniszczy mieszkanie lub nie będzie chciał opuścić lokalu - zauważa Krzysztof Skibiński. - W takich sytuacjach pomagamy właścicielom nieruchomości, służymy im naszą wiedzą i doświadczeniem. Minimalizujemy ryzyko trudnych najemców, mamy mocne umowy podparte dużym doświadczeniem, skonstruowane we współpracy z prawnikiem, w których zawarty jest szereg zabezpieczeń na wypadek trudnego najemcy.

Spółka OPENRENT oferuje również nadzór nad remontem nieruchomości przez co właściciele nie muszą się angażować w koordynowanie fachowców oraz dostawy materiałów budowlanych. Firma jest w stanie kompleksowo poprowadzić inwestora od zakupu nieruchomości do momentu jej wynajęcia.

Jeżeli chcesz spać spokojnie mając mieszkanie na wynajem, zadzwoń do spółki OPENRENT i zleć to profesjonalistom, a oni zaopiekują się Twoim mieszkaniem i zadbają o Twój spokój. Dzięki tej firmie jesteś w dobrych rękach, oszczędzasz czas, zyskujesz komfort w zarządzaniu swoją nieruchomością.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie spółki w zakresie zarządzania najmem mieszkań, skorzystaj z linku: https://www.openrent.eu/pagesView,4,zarzadzanie-najmem-mieszkan,PL

OPENRENT Sp. z o.o.
Ul. Słowiańska 63/12
64-100 Leszno
tel. +48 790 266 776
E-mail: [email protected]

(Polecamy)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%