Zamknij
REKLAMA

Atrakcje na Wigilię Firmową!

15:45, 23.10.2019 | materiały partnera

Grudzień zbliża się wielkimi krokami. Co za tym idzie zaczynamy powoli myśleć o świętach, i tych w domu, i na polu zawodowym. Jak co roku, całą firmą spotkacie się zapewne na wigilii firmowej. Co zrobić, aby nie było to nudne spotkanie przy barszczu z uszkami i cieście? Podpowiadamy jakie atrakcje będą popularne w tym roku na firmową imprezę świąteczną!

Świąteczne warsztaty

Dzień wigilii firmowej warto wszystkim pracownikom urozmaicić! W tym celu możemy pokusić się o organizację świątecznych warsztatów, podczas których uczestnicy zyskają wiele nowych i ciekawych umiejętności. Proponujemy skupić się na tematyce około świątecznej. Co najbardziej „zaskoczy”?

  • Warsztaty pieczenia pierników – pod okiem profesjonalnych cukierników uczestnicy spotkania nauczą się piec prawdziwe pierniki wg. oryginalnej, toruńskiej receptury! Na koniec możecie wspólnymi siłami zbudować piękny, firmowy domek z piernika!
  • Zdobienie bombek choinkowych – te warsztaty nie tylko przyniosą dużo frajdy samym uczestnikom, ale wiedzę zdobytą w ich trakcie z powodzeniem mogą przenieść na łono rodziny! Nie ma bowiem nic wspanialszego, niż ozdobienie bombek, które zawisną na domowej choince, wraz z naszymi dziećmi, prawda?
  • Warsztaty fotograficzne – niech nasi pracownicy odkryją w sobie artystycznego ducha! W trakcie warsztatów, nad którymi pieczę trzymać będą profesjonaliści z branży foto. Na koniec to uczestnicy przygotuję sesję od początku do końca. Ze zdjęć w trakcie niej wykonanych może powstać jedyny w swoim rodzaju kalendarz firmowy na kolejny rok! Dobra zabawa gwarantowana!

W święta możemy pomóc również zwierzakom!

Kolejną świetną propozycją na urozmaicenie spotkania świątecznego może być aktywność związana z pomocą potrzebującym pieskom ze schroniska! „Reksio na swoim”, bo tak nazywa się ta inicjatywa od Agencji Argentum Event z Wrocławia, to zabawa podczas której uczestnicy wydarzenia podzieleni na grupy tworzą podstaw budy dla psów, które później trafią do okolicznych schronisk! Tworzone domki będzie trzeba jeszcze udekorować i odpowiednio wyposażyć tak, aby nowy lokatorzy czuli się w nim naprawdę dobrze!

Absolutny hit tej zimy: Świąteczny Las w Słoiku!

Zaskoczmy naszych pracowników i zorganizujmy dla nich warsztaty, jakich jeszcze nie mieli! Niech stworzą własny las w słoiku w świątecznym klimacie! Dla osób, które nie wiedzą – są to zamknięte w szklanym naczyniu, najczęściej w dużym słoiku, roślinne samowystarczalne mikroklimaty! Nie trzeba ich podlewać i wystarczy im dostęp do słońca. W wersji świątecznej dostępne będą specjalne odmiany roślin oraz cały zestaw ozdób, które sprawią, że tworzone lasy będą prawdziwą, świąteczną mini krainą!

Oczywiście te propozycje to tylko zestaw na pierwszą część wieczoru. Później z powodzeniem cała firma może wspólnie zasiąść do stołu, a nawet bawić się do rana na świątecznej potańcówce. A Wy, którą opcję wybierzecie?

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie: https://www.argentum-event.pl/oferta/wigilia-firmowa/

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA