Zamknij
REKLAMA

Paczkomaty blisko Ciebie w Lesznie

12:30, 31.10.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Jeszcze nigdy wysyłanie paczek nie było tak proste! Za pomocą paczkomatów, których wciąż przybywa w różnych miastach Polski, można realizować wysyłki szybko, tanio i bezpiecznie. Nareszcie koniec z czekaniem w długich kolejkach, koniec ze stresem z tym związanym oraz powtarzającym się wciąż pytaniem – czy zdążę dziś wysłać paczkę? InPost wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując najlepsze z możliwych rozwiązanie – czyli niezawodne paczkomaty!

Jest ich dużo i będzie jeszcze więcej!

Czy 5000 maszyn rozlokowanych w różnych miastach to mało? Oczywiście, że nie, ale i tak można liczyć na jeszcze większą liczbę paczkomatów. Działają 24 h na dobę, nie wymagają skomplikowanego procesu obsługi i ułatwiają życie, szczególnie tym, którzy wysyłają sporo paczek. Wystarczy zobaczyć, jak ich sieć rozrasta się w Lesznie: https://inpost.pl/paczkomaty-leszno. Umiejscowione są przy większych i mniejszych osiedlach, tak aby każdy miał szybki dostęp do najbliższej maszyny: https://inpost.pl/paczkomat-leszno-les03m-niepodleglosci-paczkomaty-wielkopolskie.Wysyłanie paczek za ich pomocą to nie tylko oszczędność czasu, ale też pieniędzy, bo firma InPost stara się ustalać jak najmniejsze stawki za korzystanie z paczkomatów. Oprócz tych udogodnień jest także wiele innych, m.in. możliwość wysłania po odbiór przesyłki kogoś zaufanego. Wystarczy podać kod paczki, który dostarczany jest smsem i nie potrzeba nic więcej. Żadnych formalności, podpisywania dokumentów i czekania na kuriera – wszystko realizowane jest szybko i na najwyższym poziomie.

Jak nadać paczkę?

Sporo osób po zakupie dokonanym w sklepie internetowym pyta o możliwość wysłania paczki do paczkomatu. Dlaczego? Bo jest taniej i szybciej. Warto więc wiedzieć, jak to wszystko wygląda krok po kroku, aby kolejna realizacja przebiegała jeszcze sprawniej i przyjemniej. Cały proces nie jest w ogóle skomplikowany, dlatego poradzi sobie z nim każdy. Wystarczy dostęp do Internetu i rejestracja na stronie Managera Paczek, aby za pomocą kilku kliknięć zrealizować rozpoczętą transakcję. Oczywiście trzeba podać najważniejsze dane dotyczące odbiorcy, takie jak imię, nazwisko, adres czy numer telefonu, aby wydrukować etykietę, którą przykleja się na paczkę. Za wysyłkę można zapłacić od razu, korzystając z wirtualnej skarbonki. Oczywiście jest możliwość uiszczenia opłaty także bezpośrednio przy maszynie, za pomocą środków z Managera paczek bądź karty (jeśli jest taka opcja). Po wykonaniu tych kilku czynności można udać się do paczkomatu, aby umieścić dobrze zapakowaną przesyłkę w jednej ze skrytek, a resztą zajmą się już profesjonalnie pracownicy InPostu.

Jak odebrać paczkę

Po zakupie przedmiotu on-line klient wybiera konkretny paczkomat w swoim mieście, uiszcza opłatę, a następnie po zaksięgowaniu  wpłaty otrzymuje kod swojej paczki i możliwość monitorowania jej drogi. Od tego momentu na podany numer telefonu i skrzynkę e-mail będą przychodziły kolejne informacje na temat przesyłki, czyli przygotowanie do wysłania, czas wyruszenia w drogę i dostarczenie do docelowego paczkomatu. Jak już zostało wyżej wspomniane do odbioru paczki wystarczy kod wysłany bezpośrednio na telefon. Kiedy paczka trafi do paczkomatu, wtedy klient ma 48. godzin na odbiór, ale zawsze istnieje możliwość prolongowania tego czasu. Może to uczynić wysyłając sms pod podany numer i dokonując niewielkiej opłaty. Jeśli zdarzy się tak, że z jakichkolwiek przyczyn paczka nie zostanie odebrana, wtedy nie ma obaw, bo wysyłka trafi w ręce kuriera, bądź do magazynu znajdującego się blisko paczkomatu tzw. POP-u.

Jak widać, nie ma nic trudnego, ani w odbiorze paczek, ani w ich nadawaniu. Więcej pomocnych informacji można znaleźć na stronie InPostu, dzięki którym korzystanie z paczkomatów będzie jeszcze przyjemniejsze.

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA