Zamknij
REKLAMA

Nowoczesne stoisko targowe ? ekspozycja, która pobudzi zmysły

11:24, 16.04.2020 | materiały partnera

Każdy sezon przynosi nowe trendy w branży wystawienniczej. Obecnie wystawcy starają się nie tylko dostarczyć potencjalnym klientom informacji, dotyczących oferty marki, ale też umożliwić im jej doświadczanie. Nowoczesne stoiska targowe angażuje i pobudza niemal wszystkie zmysły i stanowi sensualne przeżycie, które sprzyja nawiązaniu relacji między marką, a jej odbiorcą. Jednocześnie ekspozycja powinna pozostać funkcjonalna i wyróżniać się designem.

Nowoczesne stoisko targowe źródłem dobrego nastroju

Oryginalny design zapewni ekspozycji zainteresowanie uczestników imprezy i przyciągnie ich do stoiska. Celem wystawcy jest skłonienie ich do pozostania na dłużej. Jak go osiągnąć? Wyróżniające się spośród konkurencji nowoczesne stoiska targowe mogą przyciągać kolorem lub unikatową architekturą. To jednak zbyt mało, by zatrzymać potencjalnych odbiorców marki. Z pomocą wystawcom przychodzi nowoczesna technologia, której zadaniem jest dostarczenie odwiedzającym rozrywki i zapewnienie im dobrego nastroju. Nowoczesne stoisko targowe z ekranami dotykowymi, urządzeniami VR lub mappingiem skutecznie skupia na sobie uwagę uczestników imprezy. Zastosowanie zaawansowanego technicznie sprzętu oraz innowacyjnych rozwiązań wpływa także na sposób postrzegania marki, którą potencjalni klienci odbierają jako nowoczesną i postępową.

Nowoczesne stoisko targowe jako komfortowa przestrzeń

Jeśli wystawcy uda się sprawić, że odwiedzający będą czuli się na jego stoisku komfortowo, z pewnością niechętnie będą je opuszczać. Jak uzyskać taki efekt? Kojąca muzyka, przyjemne dla wzroku oświetlenie lub efektowne zestawienia kolorystyczne to tylko niektóre sposoby na zatrzymanie potencjalnych klientów. Nowoczesne stoisko targowe, w którym rolę dodatków pełnią rośliny stworzy przytulną, sprzyjającą wypoczynkowi atmosferę, nasuwającą odwiedzającym skojarzenia z domem, korzystnie oddziałując na ich nastrój. Dzięki temu odbiór marki będzie wiązać się z odczuwaniem pozytywnych emocji, a w rezultacie budowanie trwałej relacji z marką stanie się prostsze. Aranżując nowoczesne stoisko targowe warto wykorzystać także zapachy. Wraz ze sprzyjającym odprężeniu wystrojem, przyjemny aromat uczyni ekspozycję zaciszną, pełną ciepła i spokoju. Odwiedzający nowoczesne stoisko będą mogli odpocząć od panującego na targach gwaru i zamieszania.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA