Zamknij

Wypoczynek nad jeziorem - dlaczego warto spędzić wakacje w hotelu?

22:53, 11.06.2020 | art.sponsorowany

Szukając atrakcyjnych wyjazdów wakacyjnych dla całej rodziny, często możemy natknąć się na ciekawe oferty wypoczynków w hotelach. Zwłaszcza te położone w pięknych okolicach, w bliskości z morzem, górami czy właśnie jeziorami cieszą się sporą popularnością.

Uwielbiamy wypoczynek za miastem, z dala od hałasu, stresów, spalin i zatłoczonych ulic. Uciekamy w naturę, korzystając z tego, co najlepsze w polskim lecie. Dlaczego zatem warto wybrać hotele położone nad jeziorami? Oto kilka zalet, które posiada taka destynacja!

Plaża hotelowa

Odpoczynek nad wodą to przede wszystkim wygodna i piaszczysta plaża oraz czyste jeziora. Plaże hotelowe stwarzają świetne warunki do letniego wypoczynku. Często wyposażone są w leżaki dla gości oraz toalety. Co istotne, na takich plażach znajdziemy ratowników wodnych, którzy czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich urlopowiczów. Przy plaży możemy znaleźć także bar hotelowy lub restaurację, w której zjemy pyszne, lokalne dania. Wszystko pod nosem, tak że nie musimy się nigdzie spieszyć. Często także plaże hotelowe zarezerwowane są tylko dla gości, co sprawia, że odpoczniemy od tłumów. To wszystko stanowi o wspaniałym klimacie plaż nad jeziorem.

Źródło: Hotel Olandia

Wodne szaleństwo

To także wspaniała okazja do świetnej zabawy w wodzie. Oprócz standardowego pływania, możemy wypożyczyć kajaki, rowery wodne, żaglówki czy wypłynąć na naszym dmuchanym materacu i poczuć, jak słońce i woda regenerują nasze siły. Prawdziwe polskie wakacje, to gorące dni i ciepła woda w jeziorze.

 

A po dniu zabaw…

Hotel zorganizuje nam ognisko, zabierze na przejażdżkę bryczką po okolicy czy zorganizuje zabawę dla dorosłych lub młodszych. Hotele zapewniają mnóstwo dodatkowych atrakcji dla swoich gości. Udostępniają rowery, organizują wycieczki i zwiedzanie okolicznych zabytków, umożliwiają jazdę konną, korzystanie z basenu, kortu tenisowego, boiska, a także posiadają bogatą ofertę SPA i Wellness, która wspomaga regenerację organizmu. W SPA znajdziemy przeróżne zabiegi odmładzające i relaksujące, przygotowane z myślą o każdym: kobietach, kobietach ciężarnych, seniorach czy parach. Bogata oferta hotelu pozwoli nam na miłe spędzenie czasu nawet w pochmurne dni.

Źródło: Hotel Olandia

Hotel zajmie się wszystkim

Urlop to wreszcie czas na porzucenie trosk i pełen relaks. Dzięki hotelowej obsłudze, w naszych pokojach zawsze będzie czysto i przyjemnie. Restauracyjne jedzenie zadowoli gusta każdego niejadka, a my nie będziemy martwić się brudnymi naczyniami. Kontakt z naturą, piękne zachody i wschody słońca nad jeziorem, wygoda i wspaniała atmosfera – to wszystko sprawi, że taki urlop zapamiętamy na długi czas.

(art.sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA