Zamknij

MPEC w Lesznie szuka pracowników. W kilku zawodach. Oferuje szkolenia

12:34, 18.06.2020 | Materiał partnera
Skomentuj

W ciągu trzech najbliższych lat Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej gruntownie się zmieni. Spalanie węgla zostanie radykalnie ograniczone. Węgiel zastąpi "zielona", czyli odnawialna energia. Ciepłownia uzyska europejski status Efektywnego Systemu Ciepłowniczego, co oznacza, że nie będzie szkodzić środowisku.

W związku z planowanym programem inwestycyjnym Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej poszukuje pracowników w zawodach:

- automatyk

- elektryk

- konserwator sieci

- spawacz

- mechanik,

lub w zawodach pokrewnych

Oferuje się stabilną pracę i solidne wynagrodzenie. Zakład zapewnia specjalistyczne szkolenia i kieruje, na swój koszt, na kursy dające wymagane uprawnienia. 

Chętni mogą się zgłaszać w siedzibie spółki Leszno ul. Spółdzielcza 12 tel. 65 525 60 00

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA