Zamknij
REKLAMA

Gadżety reklamowe z logo firmy dla Twoich pracowników

09:07, 09.11.2020 | materiały partnera

Gadżety reklamowe z nadrukiem stanowią znakomite uzupełnienie każdej kampanii promocyjnej. Dlaczego? Jest to opcja na zapoznanie jak najszerszego grona osób z logo oraz profilem działalności swojej marki. Reklama internetowa - prowadzona np. poprzez social media oraz inne formy promocji umożliwiają zdobycie rozgłosu. Do potencjalnego interesanta warto jednak zwrócić się bezpośrednio, oferując mały podarunek.

Przygotowując materiały promocyjne oraz gadżety reklamowe dla swoich pracowników warto zadbać o różnorodność. Dobrze zaprojektowane akcesorium stanie się znakomitym nośnikiem dla logo marki. Długopisy, notesy, torby oraz słodycze można rozdawać przy różnych okazjach - na eventach oraz na co dzień, przy okazji spotkań z klientem. 

Różnorodne gadżety reklamowe dla firm można zamówić za pośrednictwem marki Artigraf. Personalizowanie akcesoriów reklamowych stało się w ostatnich latach nie tylko bardzo popularne, ale także znacznie łatwiejsze. Profesjonalnie wykonany nadruk czy grawer może znaleźć się praktycznie na każdym rodzaju materiału. Sprawdź ofertę Artigraf i dobierz gadżety, które pomogą w prowadzeniu owocnej kampanii reklamowej.

Darmowe gadżety reklamowe - drobne upominki dla klienta

Miska z cukierkami lub darmowe przybory biurowe to częsty widok w punktach obsługi klienta. W ramach podziękowania za wybór usług danej marki osoba odwiedzająca dany punkt może poczęstować się przygotowanymi drobiazgami. Wydaje się że to niewiele, ale w rzeczywistości tego typu gesty znacznie ułatwiają nawiązanie silnej więzi z klientem. 

Przygotowując darmowe gadżety reklamowe warto podejść do zadania z pomysłem i dobrać akcesoria, które nie tylko sprawią drobną przyjemność obdarowanej osobie, ale także dobrze zaprezentują logo i dane kontaktowe. Najlepszą opcją będą: 

  • słodycze - cukierki lub czekoladki, zapakowany w papierek z niezbędnymi danymi. Słodkości przyciągają zarówno dorosłych, jak również dzieci. Pracownicy mogą częstować firmowymi słodyczami maluchy, które przychodzą do biura wraz z rodzicami. Miseczka z darmowymi cukierkami może znaleźć się np. w salce konferencyjnej. To doskonały dodatek do paczek PR oraz pakietów promocyjnych, rozdawanych na eventach!
  • akcesoria biurowe - przydatne w czasie pracy. Długopisy, ołówki i flamastry przydają się nie tylko w biurze, więc zwykle znajdują swoje miejsce w plecaku czy torbie na laptopa. Bloczki samoprzylepnych karteczek czy notatniki to równie popularne gadżety reklamowe, które dobrze nadają się do personalizowana z wykorzystaniem logo marki. Przy tym warto pamiętać, że druk na papierze to jedna z najbardziej przystępnych cenowo opcji. 
  • torby bawełniane - wygodne, przydatne w czasie zakupów, do przewożenia dokumentów, lunchu w pudełku oraz innych potrzebnych drobiazgów. Tego typu akcesoria znakomicie wpisują się trend eko - wielorazowa torba znakomicie zastępuje jednorazowe, foliowe woreczki, jest wytrzymała i może być niemal dowolnie zadrukowana.
  • smycze na klucze i przepustki - są to stosunkowo tanie gadżety reklamowe, a do tego potrzebne praktycznie w każdym biurze, a także niezbędne w czasie trwania konferencji czy targów. Na smyczy można nosić identyfikator lub kartę magnetyczną. Jest to gadżet, który można przygotować zarówno dla swoich pracowników, jak również jako gratis rozdawany podczas większych eventów. 

Jak zamawiać gadżety reklamowe dla firm

Największą zaletą zamawiania gadżetów promocyjnych online, jest wygoda oraz możliwość szerokiego wyboru. Marka Artigraf dba o to, dzięki czemu gotowa promocja może wyróżnić się na tle oferty konkurencji. 

Gadżety reklamowe dla firm można zamawiać również w mniejszym nakładzie, dzięki czemu również i mniejsze przedsiębiorstwa mają okazję aby przygotować się na imprezy branżowe oraz kontakt z klientem. Za pośrednictwem strony można wybrać odpowiednią bazę, jak np. kubek, notes, akcesoria elektroniczne czy nawet kuchenne, a następnie przesłać grafikę, która ma się na nich znaleźć. Specjaliści marki Artigraf gwarantują wysokiej jakości wykonanie oraz trwały druk, który będzie znakomitym nośnikiem dla Twojej reklamy.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop