Zamknij

Taboret ze schodkiem składany - musisz go mieć w swoim domu!

09:16, 09.02.2021 | materiały partnera

Mini drabinka w kształcie taboretu ze schodkami jest idealną pomocą w każdym gospodarstwie domowym. Zazwyczaj błędnie kojarzy się ten przyrząd wyłącznie z warsztatem lub garażem. Jak się okazuje, schodki mogą być przydatne nawet w drobnych codziennych czynnościach.  

Mini drabinka do domu 

Schodki doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie musimy po coś sięgnąć. W kuchni taboret ułatwi wyjmowanie naczyń z wyższej półki oraz pomoże przyjąć wygodną pozycję podczas obierania warzyw albo mycia naczyń. W gabinecie drabinka przyda się, by sięgnąć po wysoko ustawione książki, a w łazience ułatwi dziecku mycie zębów. Warto wspomnieć, że taboret ze schodkiem składany jest również elementem dekoracyjnym. Na drewnianej drabince można ustawić doniczki z kwiatami albo lampiony. Taboret ze stopniem może służyć również za stolik kawowy. Do domu najlepiej wybrać model z tworzywa sztucznego lub drewna. Schodki z naturalnego tworzywa wyglądają bardzo oryginalnie. Z powodzeniem można je postawić na tarasie albo na balkonie. Przed zakupem, trzeba sprawdzić maksymalne obciążenie podestu, nie zawsze drabinka dostosowana do dzieci, utrzyma dorosłą osobę.  

Taboret ze schodkiem składany do warsztatu 

Do warsztatu najlepsza będzie drabinka metalowa. Schodki muszą być odporne na wilgoć i działanie czynników zewnętrznych takich jak: niskie i wysokie temperatury. Poza tym, taboret do garażu powinien mieć duży udźwig i być odpornym na uszkodzenia. Zaletą schodków składanych jest to, że są zarówno wytrzymałe i lekkie. Można je łatwo przenosić. 

Zalety drabinek składanych 

Taboret ze stopniem zajmuje niewiele miejsca. Jest świetną alternatywą dla tradycyjnej drabiny pokaźnych rozmiarów. Schodki można łatwo złożyć i schować nawet za drzwiami albo w szafie. Na rynku dostępnych jest wiele modeli o różnym udźwigu i materiale wykonania. Przykładowe drabinki dostępne są na: https://www.dramix.pl/oferta/drabiny-taborety. Najczęściej, schodki posiadają antypoślizgowe stopnie i gumowe nakładki chroniące przed przesuwaniem się drabinki. Dodatkowo, wiele modeli posiada rączkę, która ułatwia korzystanie ze stopni. Mini drabinka jest znacznie wygodniejsza niż tradycyjny taboret albo krzesło.   

Taboret ze schodkami składany jest bardzo uniwersalny i przyda się wszędzie. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z użyteczności akcesoriów, póki ich nie wypróbujemy. Schodki nie tylko pomagają sięgać po elementy umieszczone wysoko, ale mogą być dodatkowym miejscem do siedzenia, dlatego warto je mieć!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%