Zamknij
REKLAMA

Szukasz pomocy naukowej z j.polskiego? Wejdź na dyktanda.pl!

15:01, 10.02.2021 | materiały partnera

Dyktanda.pl to największy serwis wspomagający naukę języka polskiego. Młode pokolenie coraz częściej spędza swój czas w internecie, nie zawsze surfując po stronach, które by je rozwijały. Okres nauki zdalnej to moment, w którym cała nauka przeniosła się do sieci i serwis dyktanda.pl jest odpowiedzią na zwiększające się zapotrzebowanie z gatunku poprawy języka polskiego.

Po co został stworzony portal dyktanda.pl?

Portal przez nas tworzony jest największą platformą wspierającą młodzież w poprawie swoich umiejętności językowych. Na portalu można znaleźć wiele rodzajów dyktand mających swoje przeznaczenie dla wielu klas szkoły podstawowej oraz uczniów szkoły średniej. Jako rodzic, masz możliwość przypilnowania swojej pociechy, jak i sam możesz sprawdzić się w jednym z nich. Serwis charakteryzuje bardzo nowoczesne podejście do użytkownika, ciągle poszerzając bazę dyktand, które są tworzone m.in. przez doktorów i profesorów wyższych uczelni.

Platforma należy do EDU Games S.A przy ul. Nowopogońskiej 98 w Czeladzi - https://edu-games.pl/ i warto też powiedzieć, że twórcy przyłożyli się do stworzenia strony, która swoim wyglądem zachęca użytkowników do pozostania na dłużej. Ponadto strona dysponuje odpowiednimi zabezpieczeniami, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dane nie wypłyną do niechcianych osób, jak również znajdziesz na niej informację o RODO i FAQ, które pomoże ci odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania.

Dlaczego warto rozwijać swoje umiejętności poprzez dyktanda.pl?

Wykorzystywanie najnowszych środków technologii zdecydowanie przyspieszy rozwój dziecka i stworzenie umiejętnych i praktycznych narzędzi do nauki młodzieży daje szansę na rozwinięcie talentów oraz przyswojenie podstawowych zasad ortografii. Serwis dyktanda.pl to przykład świetnie rozwijającej się branży EdTech, która w ostatnich latach wychodzi do klientów ze swoją ofertą i proponuje coraz to bardziej innowacyjne metody nauczania. Młodzież w dzisiejszych czasach oczekuje trochę innych metod nauczania, które niekoniecznie w XXI wieku mają rację bytu. Problemem polskiej edukacji jest brak korzystania z dobroci technologii i brak otwarcia się na tę gałąź, co sprawia, że młodzież swoje talenty zazwyczaj rozwija poza szkołą, aniżeli w niej. Odpowiedzią na to jest właśnie opisywana platforma, która poprzez nowoczesne metody potrafi zainteresować odbiorcę, jak i jednocześnie zatrzymać go na dłużej, czego efektem będzie wzrost umiejętności gramatycznych.

Warto rozwijać swoje umiejętności z dyktanda.pl, ponieważ jest to strona organizująca największe dyktanda w Polsce. Warto podkreślić organizowanie dyktand o charakterze narodowym, jak np. z okazji Święta Niepodległości, które zostało przygotowane przez prof. Mariusza Rutkowskiego z Instytutu Polonistyki i Logopedii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Dyktando zostało więc przygotowane przez profesjonalistę, co jest przełomem w polskim internecie, by siły portalu edukacyjnego i wykładowców wyższych zostały połączone. Wypełniając kolejne zdania mogliśmy sobie przypomnieć jak funkcjonują takie zasady, jak ż/rz, h/ch, u/ó, ę/en, ą/om. W planach jest organizowanie dyktand o podobnych charakterze sprawiających, że użytkownik będzie poprawiał swoją wiedzę, jak również będzie mógł się więcej dowiedzieć o historii naszego kraju czy też danego wydarzenia.

Jakie funkcje oferuje serwis?

Na platformie dyktanda.pl można znaleźć nie tylko dyktanda, które zostały przygotowane przez profesjonalistów, jak i też zwykłych użytkowników, ale też takie rzeczy jak metafory, homonimy czy synonimy. Zagadnienia te zostały bardzo obszernie wyjaśnione w długich artykułach pozwalających na poszerzenie tematu z języka polskiego i może być to też świetna do przypomnienia sobie pewnych zasad przez starsze osoby.

Ponadto na stronie znajdują się opracowania lektur, które pozwolą na poszerzenie wiedzy dotyczącej danego dzieła. Ważne jest też, że nie są to opracowania skopiowane z różnych źródeł, ale w pełni unikalne treści pozwalające na zapoznanie się z daną książką. Serwis oferuje również możliwość rozwiązania wypracowania przeznaczonego dla ucznia odpowiedniej klasy. Bardzo ciekawą funkcją jest możliwość oceny danego dyktanda czy wypracowania - to swego rodzaju wyznacznik profesjonalizmu w przygotowaniu dyktanda.

Dyktanda.pl różni się od innych stron edukacyjnych tym, że organizuje konkursy, dzięki którym można wygrać interesujące nagrody. Ważną informacją jest to, że takie konkursy odbywają się wielokrotnie i nie są to incydentalne wydarzenia. Taka forma wynagradzania najlepszych użytkowników zachęci nowych do dołączania do portalu, jak i jest motywacją do powiększania swojej wiedzy. Co jeszcze wyróżnia portal dyktanda.pl? Świetnie rozwinięte media społecznościowe - profil na Facebooku lubi już ponad 5 tysięcy osób, a treści zamieszczane są regularnie. Warto też zajrzeć w zakładkę, by dowiedzieć się kto jest najlepszym rozwiązującym. Jest to forma rywalizacji, której brakuje na tego typu portalach.

Zapraszamy do tego, by zapoznać się z portalem stworzonym przez EDU Games i rozwijać swoją wiedzę!

https://dyktanda.pl/

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%