Zamknij
REKLAMA

Centrum Medyczne Sport-Reh - miejsce, gdzie odzyskasz sprawność (zdjęcia)

10:12, 11.03.2021 | (JAC. fot JAC)
Skomentuj

Odniesione kontuzje, a także przeprowadzone operacje często wymagają specjalistycznej rehabilitacji, aby organizm w pełni odzyskał sprawność ruchową i ustąpiły dolegliwości bólowe. Dużą wiedzę i doświadczenie w tym obszarze posiada zespół specjalistów Centrum Medycznego SPORT- REH, które od kilku miesięcy funkcjonuje w nowej siedzibie przy ul. Święciechowskiej 74 w Lesznie. 

SPORT- REH jak nazwa wskazuje w głównej mierze współpracuje w klubami sportowymi, aby kontuzjowanym zawodnikom umożliwić szybki powrót do sprawności umożliwiającej powrót na boisko, bieżnię, tor czy matę, ale z proponowanej terapii skorzystać mogą również osoby nie uprawiające sportu.

Bóle kręgosłupa, rwa kulszowa, rwa ramienna, stany zapalne stawów, bóle migrenowe i napięciowe głowy i karku oraz wiele innych dolegliwości pozostawione same sobie potrafią uczynić życie mniej kolorowym, dlatego warto poszukać rozwiązania problemu w SPORT- REH.

 

Część dolegliwości będących następstwem doznanych urazów, a także zwyrodnień można zażegnać poprzez zabiegi przeprowadzane w centrum przez fizjoterapeutów Katarzynę Szóstak Mateusza Leśniaka, Przemysława Kocybika czy Mateusza Orchina. W sytuacjach poważniejszych gdzie potrzebna jest interwencja chirurgiczna optymalne leczenie zaproponują ortopedzi Maciej Kamiński i Maciej Leciejewski pracujący w znanym ze skutecznego leczenia szpitalu w Puszczykowie oraz neurochirurg Maciej Pilarczyk, pracujący w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Zielonej Górze.

Powrót do pełnej sprawności i prawidłowe funkcjonowanie organizmu uzależnione jest również od składników mu dostarczanych, dlatego w zespole Centrum Medycznego SPORT- REH jest również dietetyk Katarzyna Strzelczyk.

Sportowcy prócz zdrowia fizycznego do osiągania dobrych wyników w rywalizacji potrzebują również odpowiedniego nastawienia mentalnego z czym doskonale radzi sobie psycholog sportu Małgorzata Fijałek-Żuk.

Jeśli chodzi o nasze maluchy, w centrum pracuje mgr Joanna Wawrocka, fizjoterapeutka, która konsultuje i bada niemowlaki w celu uniknięcia nieprawidłowości rozwojowych oraz edukuje rodziców w temacie aktywnej pielęgnacji. Starszym dzieciom pomoże specjalistka od integracji sensorycznej mgr Justyna Poloch.

Dla uzupełnienia fizjoterapii masaże lecznicze wykonuje Anita Łuczak, współpracująca z fizjoterapeutami.

Więcej info tutaj.

(JAC. fot JAC)

(Polecamy)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%