Zamknij
REKLAMA

Szukasz materaca w Poznaniu? Sprawdź jaki będzie najlepszy.

00:00, 26.03.2021 | materiały patnera

Odpowiedni materac do spania sprawia, że rano wstajemy wypoczęci i pełni energii. Dlatego tak wiele osób przed zakupem dokładnie sprawdza, jaki materac będzie dla nich najlepszy. W Poznaniu na liście rekomendowanych producentów materacy znajdują się materace marki Hilding Anders. Które z nich powinniśmy mieć na uwadze, kiedy chcemy kupić nowy model materaca?

Materace marki Hilding Anders – dlaczego warto?

Dlaczego warto wybrać właśnie materace marki Hilding Anders? To szwedzki producent materacy, który wszedł również na polski rynek, gwarantując najwyższej klasy, specjalistyczne produkty do snu. W jego ofercie znajdziemy nowoczesne modele materacy sprężynowych i piankowych, a także materace hybrydowe i medyczne. Który z nich wybrać? Jaki będzie najlepszy? Odpowiadamy w kolejnym akapicie!

Materac sprężynowy, piankowy czy hybrydowy?

W ofercie materacy marki Hilding Anders dużą popularnością cieszą się materace sprężynowe, a zwłaszcza nowoczesne materace multipocket. W tym przypadku interesującą opcją jest materac Hilding Makarena. Każda sprężynka, która jest w nim umieszczona, indywidualnie reaguje na nasz ciężar. Dzięki temu materac zapewnia solidne wsparcie dla każdej części ciała. Dodatkowo producent umieścił w materacu płytę z naturalnego lateksu oraz termoelastyczną piankę Visco. To sprawia, że materac ogranicza rozwój mikroorganizmów i doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, aby zniwelować napięcie mięśniowe.

Materace piankowe również mają wiele zalet. Są wykonane z różnych pianek, dzięki temu wyróżniają się innymi właściwościami:

  • pianka termoelastyczna delikatnie otula nasze ciało, ponieważ staje się miękka pod wpływem temperatury naszego ciała,
  • pianka wysokoelastyczna jest bardzo sprężysta, wytrzymała i odporna na odkształcenia,
  • pianka lateksowa wykazuje cechy antyalergiczne, jest też niezwykle przewiewna, zapewnia wysoką higienę snu.

Więcej informacji o zaletach poszczególnych materacy znajdziemy na stronie internetowej Materacepoznan.eu. Jakie modele materacy piankowych sprzedają się najlepiej? Bez wątpienia jest to materac Hilding Conga. Jest zbudowany z czterech różnych pianek:

  • z jednej strony jest to pianka wysokoelastyczna HR z warstwą pianki FloFom umieszczonej w strefie ramion i barków,
  • z przeciwnej strony jest to pianka wysokoelastyczna Velvet Touch z warstwą pianki Visco umieszczonej w trefie ramion i barków.

Ten materac jest wysoce elastyczny, sprężysty i wytrzymały.

Pamiętajmy też materacach hybrydowych, które łączą zalety materacy z wkładem sprężynowym i materacy z wkładem piankowym. Jest to np. materac Hilding Electro, komfortowy dla każdego użytkownika, niezależnie od tego, ile waży i jaki jest jego wzrost. Z kolei przy problemach z kręgosłupem, wybierzmy materac medyczny, zapewniający solidne wsparcie dla kręgosłupa. Więcej informacji o tym typie materacy znajdziemy na stronie internetowej zdrowykregoslup.pl.

https://youtu.be/8jSSAG53BLU

Materace w Poznaniu – na co jeszcze klienci zwracają uwagę?

Przy zakupie materaca klienci zwracają również uwagę na:

  • rozmiar materaca – jeśli szukamy materaca dla jednej osoby, optymalnym wyborem będzie materac o szerokości 80-90 cm. Z kolei dwie osoby potrzebują materaca w rozmiarze 140x200 cm, a najlepiej 160x200 lub 180x200 cm,
  • twardość materaca – materac nie powinien być ani za miękki, ani za twardy. Dlatego najlepiej jest posłużyć się czterostopniową skalą twardości materacy i wybrać materac odpowiadający naszej wadze,
  • jakość materaca – rekomendowany producent Hilding Anders gwarantuje wyłącznie najwyższej klasy materace, wykonane z najlepszych, antyalergicznych komponentów.

Sprawdź materace na Materacewarszawa.eu i znajdź najlepszy model materaca dla siebie!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%