Zamknij
REKLAMA

Leszczyński loft pokazany jako wzorcowy w "Pomyśle na dom" Wirtualnej Polski (zdjęcia)

12:25, 31.03.2021 | Materiał partnera
Skomentuj

Już od soboty 27 marca w portalu Wirtualna Polska można oglądać materiał na temat procesu, który przemienił stuletni, od dawna nieużywany i niszczejący budynek fabrycznej kuźni w Lesznie w jedną z najbardziej stylowych industrialnych przestrzeni w Polsce.

Kuźnię, reprezentacyjny element projektu Lofty na Pompach, którego celem jest metamorfoza starej leszczyńskiej fabryki pomp w luksusowy kompleks mieszkalno-biurowo-usługowy, odwiedziła ekipa programu "Pomysł na dom" tworzonego przez serwis Wirtualna Polska.

Z trwającego nieco ponad 8 minut materiału można dowiedzieć się między innymi tego, skąd wziął się pomysł na tak radykalną przemianę, kim są ludzie, którzy stoją za projektem, oraz jaki jest szacunkowy koszt tak spektakularnego przedsięwzięcia. Przewodnikiem po odnowionej Kuźni jest Michał Biegajski, prezes firmy deweloperskiej ICC Real Estate, odpowiadającej za rewitalizację fabryki pomp.

Sprzedaż Kuźni oraz 12 apartamentów wchodzących w skład Loftów na Pompach w Lesznie rusza już w kwietniu. Dodatkowe informacje na temat inwestycji można znaleźć na stronie www.loftynapompach.pl.

(To warto zobaczyć)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

miastomiasto

2 2

Brawo! 14:23, 31.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MonikaMonika

4 2

Piekny pomysl. Zycze powodzenia w realizacji. Oby Pan Michał Biegajski polaczyl historie i zabytkowosc tego miejsa z nowoczesnoscia. 18:07, 31.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

asas

3 5

trochę to wygląda jak XIX wieczne więzienie 18:43, 31.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%