Zamknij
REKLAMA

Bezpiecznie i słodko. Wielkanocne wyprzedaże w sklepach Krzyś w Lesznie, Wilkowicach i internecie (zdjęcia)

10:09, 31.03.2021 | Materiał partnera

Sklepy Krzyś zadbały o bezpieczeństwo i szeroką ofertę Wielkanocnych smakołyków zarówno w sklepie online, jak i sklepach stacjonarnych, które są czynne. Ostatnie dni przed świętami Wielkanocnymi to istne szaleństwo niskich cen we wszystkich sklepach stacjonarnych i sklepie online.

Nie ma w Lesznie i okolicach osoby, która nie znałaby marki Krzyś – sklepów, w których od prawie 20 lat mamy możliwość dokonywania zakupu produktów pochodzenia niemieckiego, których wysoka jakość jest dla nas tak samo ważna i oczywista, jak przystępne ceny.

To co bardzo istotne dla dla wszystkich - stacjonarne sklepy Krzyś są czynne w dobie pandemii – klienci mogą wykonać bezpiecznie zakupy. Zachęcamy do odwiedzin punktu przy ulicy Niepodległości, który ma nie tylko największy asortyment, ale i największą powierzchnię – co w dobie obostrzeń gwarantuje możliwość dokonania zakupów jednocześnie 5 osobom. Jest to bardzo ważna informacja dla tych osób które wybiorą się dziś i jutro po łakocie świąteczne w zestawach Milka w promocyjnej cenie 5,90 .

Klienci mogą składać również zamówienia telefonicznie (tel. 795 562 107 lub 797 704 399) lub online - co z pewnością może ułatwić rodzicom zakupy przed czwartkowym „zajączkiem” - właściciele firmy i pracownicy dołożą starań, by zamówione produkty mogły być odebrane dyskretnie w obecności dzieci – powiedzcie nam o tym przy składaniu zamówienia.

Oferta Wielkanocnych łakoci może onieśmielić nawet największych łasuchów.

Klienci znajdą w Krzysiu limitowane serie słodyczy w opakowaniach świątecznych - gdzie na uwagę zasługują produkty Milka, również z ciemnej czekolady, Wielkanocne wersje uwielbianych przez wszystkich Toffifee. Olbrzymią popularnością jak zawsze cieszą się czekoladowe jajeczka i figurki Moser Roth.

Dopełnieniem oferty łakoci Wielkanocnych są beczułki i praliny Reber. Są to produkty marki premium, produkowane przez pochodzącą z Monachium firmę rodzinną specjalizującą się w produkcji pralin i czekoladek. Te smakołyki z pewnością przypadną do gustu starszym wielbicielom łakoci oraz osobom zwracającym uwagę na skład – słodycze Reber nie zawierają oleju palmowego.

Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych i sklepu online.

Jesteśmy dla Was na Facebooku, Instagramie, [email protected]

I moglibyśmy jeszcze napisać, że od dziś Wasza ukochana czekolada z okienkiem jest w cenie 3,99 – ale zobaczycie to sami, kiedy nas odwiedzicie.

O promocyjnej cenie Toffifee nie wspomnimy...

Wilkowice ul. Mórkowska 31
pon – pt: 08.00 – 16.30
sob: 09:00 – 14.00

Leszno, ul. Narutowicza 84 (Centrum Handlowe Nasze Leszno)
pon-sob: 10.00 – 20.00

Leszno, Al. Konstytucji 3 Maja 12 (Galeria Leszno)
pon – sob: 10.00 – 21.00

Leszno, ul. Święciechowska 1a
pon - pt 10.00 – 18.00
sob - 10.00 – 14.00

Leszno, ul. Niepodległości 72
pon – pt: 10.00 – 18.00
sob: 10.00 – 14.00

Materiał promocyjny

 

(Promocja)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%