Zamknij
REKLAMA

Popularny catering dietetyczny rozpoczął działalność w Lesznie. Jakie oferuje dania? (zdjęcia)

10:57, 27.04.2021 | ()

Nie musisz wychodzić z domu, by jeść smacznie, dbając o zdrowie i sylwetkę. Catering Dietetyczny Poziomka zrobi to za Ciebie, zapewniając dostawę posiłków pod wskazany adres. Na mapie dostaw właśnie pojawiło się LESZNO.  

Dieta cateringowa jest wygodnym rozwiązaniem dla tych, którzy ścigają się z czasem, albo chcą zmienić nawyki żywieniowe, nie potrafią sami zbilansować diety albo gotowanie to nie ich żywioł. Wszystko to można zlecić fachowcom, którzy o dietach wiedzą wszystko.

Catering Dietetyczny Poziomka oferuje diety zróżnicowane. Posiłki ze świeżych i pełnowartościowych produktów wysokiej jakości, są przygotowywane wyłącznie w obróbce termicznej. Dania, zawsze na czas, są dostarczane w higienicznych opakowaniach z tworzyw biodegradowalnych.

W ofercie Cateringu Dietetycznego Poziomka są diety:

ZBILANSOWANA: (białko 20-25%, tłuszcze 25-30%, węglowodany 50-55%) przeznaczona dla osób, które chcą zrzucić kilogramy, utrzymać smukłą i wysportowaną sylwetkę. Głównym założeniem tej diety jest przestrzeganie dziennego zapotrzebowania energetycznego przy jednoczesnym dostarczeniu potrzebnych składników odżywczych.

WEGETARIAŃSKA: obfituje w warzywa, owoce, rośliny strączkowe, produkty zbożowe i ryby. W codziennym menu są produkty bogate w aminokwasy - jaja, produkty mleczne, soczewica i ciecierzyca. Duże ilości błonnika pokarmowego w diecie przyspieszają przemianę materii i skutkują znacznym spadkiem masy ciała. Dieta wegetariańska jest dostępna w kalorycznościach: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal.

SPORTOWA: jest zalecana osobom bardzo aktywnym fizycznie i tym, które chcą budować masę mięśniową. Głównym założeniem diety jest zwiększone spożycie białka przy ograniczeniu ilości węglowodanów. Produkty zastosowane w menu są niskokaloryczne, bogate w białko i zawierają niewielką ilość "niezdrowych" tłuszczy. Dieta sportowa jest dostępna w kalorycznościach: 2500, 3000 i 3500 kcal.

- Jesteśmy elastyczni w doborze składników diety. Jeśli ktoś jest weganinem również możemy sprostać jego oczekiwaniom - zapewnia Mariusz Nowak, właściciel firmy Catering Dietetyczny Poziomka, która działa na terenie niemal całej Polski.

Posiłki dostarczane są pod wskazany adres i w godzinach ustalonych z klientem.

- Jeśli nasz klient rozpoczyna pracę o godzinie 7, nie ma problemu, by dostarczyć mu dania na cały dzień, jeszcze przed jego wyjściem z domu - zapewnia Mariusz Nowak.

Zamówienia można składać telefonicznie: 516 365 082,

mailowo: [email protected]

lub na  stronie:  https://cateringpoziomka.pl/

Więcej informacji również tutaj.

  

 

(Polecamy)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%