Zamknij
REKLAMA

Nowy lokal gastronomiczny Kebab Speed prócz dań mięsnych proponuje także dania vege

09:40, 21.04.2021 | JAC. fot JAC

Planując lunch, obiad lub kolację warto wziąć pod uwagę dania serwowane przez Kebab Speed. Nowy lokal gastronomiczny funkcjonuje od tygodnia przy ul. Marcinkowskiego 5 w Lesznie. Serwują tam rewelacyjne burgery, kebaby, tortille i wiele innych dań, także dla osób niespożywających mięsa. 

Wcześniej smaki dań proponowanych przez Kebab Speed mogli poznać mieszkańcy Krzywinia, ale z pewnością przypadną one do gustu również leszczynianom.

Kto nie ma czasu, aby pojawić się osobiście w lokalu przy ul. Marcinkowskiego 5 może zamówić danie telefonicznie tel. 669 926 484 lub przez internetowy portal pyszne.pl TUTAJ

- Staramy się, aby na terenie miasta Leszna dowieźć zamówione dania w ciągu około 20 minut - wyjaśnia Damian Wojciechowski, właściciel lokali Kebab Speed. - Czas ten jednak może się trochę wydłużyć, jeżeli w danym czasie zostanie złożona duża ilość zamówień. Na razie dania serwujemy wyłącznie na wynos, ale z chwilą zniesienia obostrzeń zapraszamy do naszego lokalu i ogródka.

Kebab Speed czynny jest od poniedziałku do czwartku od godz. 13 do 22, w piątki i soboty od 13 do 24 oraz w niedziele od 13 do 22.

Więcej informacji na FB

(Polecamy)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%