Zamknij
REKLAMA

Bunio w nowej odsłonie, z jeszcze większym wyborem dań. Restauratorzy zapraszają do Wilkowic (zdjęcia)

14:00, 22.07.2021 | JAC, Fot. J. Kuik, Bunio

Może najprościej jest zadzwonić pod numer 792 333 330 i zamówić dania prezentowane w internecie na stronie www.pizzeriabunio.pl, jednak lepiej wybrać się osobiście na późne śniadanie, obiad lub kolację do Restauracji i Pizzerii Bunio w samym centrum Wilkowic. Lokal zyskał nowy styl, znacznie się powiększył, a jadłospis zaskakuje różnorodnością. 

Choć bracia bliźniacy Paweł i Marcin Piech nie od razu byli restauratorami, to odnaleźli w tej branży swoje powołanie, tym bardziej, że wielkie wsparcie w prowadzeniu restauracji i pizzerii otrzymują od swoich żon - Moniki i Agnieszki oraz całej załogi.

Do niedawna w Wilkowicach u Bunia królowała pizza i inne szybkie dania. Teraz, kiedy lokal powiększył się o część restauracyjną, serwowane są wyśmienite dania kuchni staropolskiej. W restauracji, która może stanowić część niezależną od pizzerii, wspaniale mogą udać się przyjęcia weselne i inne imprezy okolicznościowe. W sprawie przygotowania imprez okolicznościowych można porozmawiać z panią Moniką pod numerem tel. 722 229 553.

Restauracja posiada przestronne wnętrze, ale w pogodne dni goście chętniej siadają przy stolikach na zewnątrz, gdzie atmosferę wzbogaca delikatny szum wody w stylowej fontannie.

Bracia od kilku lat dobrym smakiem starają się zapracować na szacunek u klienta.

- Zdajemy sobie sprawę, że zadowolony klient to jeden dodatkowy klient, a jeden niezadowolony, to dziesięciu klientów mniej - mówi Paweł Piech. - Mocno stawiamy na jakość, dlatego w produkty zaopatrujemy się u solidnych, sprawdzonych przez nas dostawców.

- Sporo gości odwiedza nas w Wilkowicach, ale liczne grono klientów zamawia dania z dowozem - dodaje brat bliźniak Marcin Piech. - Najczęściej nasi kierowcy rozwożą je po osiedlach Wilkowic, Święciechowy i Lipna, gdzie dowóz jest bezpłatny, ale mamy też zamówienia z Leszna i innych miejscowości.

Restauracja i Pizzeria Bunio zaprasza do Wilkowic na ul. Święciechowską 1b w godz. 11-22, a od piątku do niedzieli do godz. 23.
Aby otrzymać dania do domu lub firmy wystarczy zadzwonić pod numer 792 333 330 lub zamówić w internecie na stronie www.pizzeriabunio.pl.

 

 

(Smacznie i zdrowo )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%