Zamknij
REKLAMA

Awaryjne otwieranie auta. Kiedy skorzystać z pomocy?

00:00, 09.07.2021 | materiały partnera

Sytuacji, w których może być konieczne szybkie dostanie się do pojazdu bez kluczyków może być wiele. Często właściciele aut próbują samodzielnie otworzyć drzwi, ale zazwyczaj kończy się to jedynie większymi problemami, dlatego najlepiej skorzystać z pomocy fachowców, którzy oferują awaryjne otwieranie samochodu Poznań ma możliwość skorzystania z najlepszych ślusarzy, którzy są dostępni 24 godziny na dobę, dbając o bezpieczeństwo swoich klientów. W jakich sytuacjach niezbędna jest pomoc profesjonalistów?

Zatrzaśnięte klucze w aucie

Zatrzaśnięcie kluczy zdarza się częściej niż mogłoby się wydawać. Wbrew pozorom problem ten nie dotyczy jedynie starszych modeli aut, ale może zdarzyć się również w nowym samochodzie, w którym auto zamyka się automatycznie po określonym czasie. Wystarczy chwila nieuwagi, aby klucze zostały w środku. Warto pamiętać, że w takiej sytuacji nie powinno się oddalać od pojazdu, gdyż jest to doskonała okazja dla złodziei. Nie należy również rozbijać szyby, gdyż wiąże się to z dużo większymi kosztami. Jak zatem przeprowadzić awaryjne otwieranie samochodu Poznań?

Niesprawna elektronika

Niesprawna elektronika może skutecznie uniemożliwić otwarcie auta, zwłaszcza jeśli dotyczy to nowego pojazdu. Kolejny problem, który może pojawić się w najmniej spodziewanym momencie to rozładowany akumulator. Nie zawsze jest też możliwość tradycyjnego otwarcia drzwi. W takiej sytuacji niezbędne będzie awaryjne otwieranie samochodu wykonane przez profesjonalistów z https://www.pogotowie-zamkowe-poznan.pl/

Samodzielne otwarcie samochodu

Wielu właścicieli w sytuacji braku możliwości otwarcia pojazdu w pierwszej chwili chce to zrobić samodzielnie. Jeśli któreś okno jest uchylone nie powinno to stanowić większego problemu. Najpierw należy sprawdzić, czy da się okno otworzyć szerzej, tak żeby móc włożyć tam rękę. Jeśli nie ma takiej możliwości to drzwi można spróbować otworzyć wkładając przez szparę zagięty drucik. Wymaga to jednak znacznej cierpliwości i precyzyjnego manewrowania.

W przypadku, gdy w samochodzie wszystkie ona są zamknięte pozostaje wezwanie fachowców, próba samodzielnego otwarcia zamka lub wybicie szyby. To ostatnie rozwiązanie można od razu odrzucić, gdyż wiąże się ze znacznymi kosztami naprawy, którą w dodatku trzeba przeprowadzić natychmiastowo. Samodzielne próby otwarcia zamka też nie są najlepszym pomysłem. Brak odpowiednich umiejętności i narzędzi może skończyć się zepsuciem zamka, którego wymiana jest kosztowna. Zdecydowanie najłatwiej jest wezwać fachowców, którzy bezszkodowo otworzą każdy zamek.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%