Zamknij
REKLAMA

W English Studio nauka języków obcych jest przyjemnością. Szkoła zaprasza na dni otwarte

16:50, 20.08.2021 | ()

English Studio przy ulicy Ludowej w Lesznie w tym roku świętuje 5. urodziny. To wyjątkowe miejsce na mapie Leszna, w którym nauka języków obcych jest przyjemnością. Warto samemu się o tym przekonać.

- Nasza szkoła istnieje od 2016 roku, a wraz z rozwojem w 2020 roku stworzyliśmy wyjątkowe miejsce na mapie leszczyńskich szkół językowych - mówi Anna Nocek, właściciel English Studio, jednocześnie lektor języka angielskiego.

Profesjonalizm w nauczaniu to jedno, ale przyjemność z nauki to drugie.
- Udział w zajęciach nie może wywoływać stresu. Nauka języka obcego ma sprawiać przyjemność. Opinie uczestników zajęć i tych, którzy ukończyli nasze kursy utwierdzają nas w tym, że idziemy w dobrym kierunku. Myślę, że dzieci, młodzież i dorośli potwierdzą, że przez te 5 lat udało nam się stworzyć "domową" atmosferę. Zależy nam, by każdy czuł się u nas dobrze - podkreśla Anna Nocek. 

Dzieci uczą się przez zabawę.
- Świetne efekty osiągamy w grupach, w których mamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Z kolei z dziećmi starszymi, z klas od pierwszej do szóstej, półtorej godziny zajęć jest dzielone na naukę i zabawę w języku obcym. 

Wyróżnikiem zajęć dla dorosłych jest dobry kontakt z lektorami.
- Zależy nam na budowaniu serdecznych i przyjaznych relacji w grupach. Uczymy tak, jak sami chcielibyśmy się uczyć. Uśmiech, dobra energia i indywidualne podejście - tego się trzymamy.

Nie byłoby tego gdyby nie kadra - wykwalifikowany, dobry zespół. 

English Studio nie stoi w miejscu. Szukanie rozwiązań, które sprzyjają nauce to priorytet.
- Od kwietnia jest z nami interaktywny robot edukacyjny EMYS, nowość na zajęciach z języka angielskiego. EMYS widzi, słyszy, odczuwa emocje i angażuje dzieci do zabaw.

Film z robotem w roli głównej można zobaczyć tutaj. 

Dzieci będą mogły poznać robota EMYS na Dniach Otwartych w English Studio - 30 i 31 sierpnia. Początek o godzinie 16.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na lekcje pokazowe obowiązują zapisy.
Podczas lekcji pokazowej: dziecko weźmie udział w przykładowych zajęciach języka angielskiego, pozna również robota-lektora EMYS.

Podczas Dni Otwartych będzie można zapisać się na lekcje pokazowe dla młodzieży i dorosłych, do wyboru są język angielski, niemiecki, włoski i hiszpański. Będzie to również okazja do zapoznania się z pozostałą ofertą English Studio, w której poza standardowymi kursami są zajęcia:
- przygotowujące do egzaminów maturalnego i ósmoklasisty,
- kursy business English, kursy językowe dla firm i instytucji
- kursy z języka angielskiego dla żołnierzy.

Więcej informacji można znaleźć tutaj
oraz na FB

ENGLISH STUDIO
Leszno, ul. Ludowa 13
Tel. 535-339-855
ZAPRASZAMY!

(jrs)

(Edukacja)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%