Zamknij
REKLAMA

Uwaga konkurs!!! Mamy bilety dla czytelników na spektakl "Kolacja dla głupca" (zdjęcia)

07:53, 27.08.2021 | ()
Skomentuj

W niedzielę, 12 września w auli Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie obejrzeć można będzie spektakl komediowy "Kolacja dla głupca" Francisa Vebera w reż. Cezarego Żaka. Wystąpią m.in.: Cezary Żak, Bartłomiej Topa, Małgorzata Pieczyńska, Agnieszka Więdłocha i Witold Dębicki.

Tytułowa "Kolacja dla głupca" ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera. Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji, a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl.

Spektakl w komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady. "Kolacja dla głupca” - to hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał. Obsada gwarantowana: Cezary Żak, Bartłomiej Topa, Małgorzata Pieczyńska, Agnieszka Więdłocha, Witold Dębicki, Michał Zieliński

Reżyseria - Cezary Żak. Tłumaczenie sztuki - Barbara Grzegorzewska. Scenografię zaprojektowała Marcelina Początek-Kunikowska. Kostiumy - Krzysztof Łoszewski. Muzyka - ZAZ.

"Kolacja dla głupca"
Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie
12 września, godz. 16:00 i 19:00
Bilety: www.copa.pl/leszno

A dla czytelników leszno24.pl mamy trzy podwójne zaproszenia na spektakl. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze zadzwonią do naszej redakcji w poniedziałek, 30 sierpnia o godz. 10. Tel. 65 529 25 40. Zapraszamy.

 

(Tego nie można przegapić)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%