Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto zainwestować w ulotki? Poznań to miasto o wysokiej konkurencyjności

09:43, 30.08.2021 | materiały partnera

Wydawałoby się, że w dobie marketingu internetowego ulotki reklamowe odchodzą w niepamięć. Jednak zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez Grupę PNS aż 78% konsumentów zapoznaje się, przynajmniej pobieżnie, z treścią ulotki. Poznań i okolice stawiają na kreatywną i skuteczną formę tradycyjnej promocji – zapoznaj się z jej wszystkimi zaletami.

Podkręć sprzedaż z nowymi ulotkami. Poznań to siedziba wielu przedsiębiorstw

Dzięki ulotkom reklamowym można docierać do nowych grup odbiorczych, które nie korzystają z internetu i dotychczas nie miały szans na zapoznanie się z oferowanymi przez firmę usługami czy produktami. Ta forma promocji jest szczególnie cenna, jeśli klientami są osoby starsze.

Ulotki reklamowe są również doskonałym pomysłem na reklamę lokalnego biznesu, można je bowiem zostawić w okolicznych punktach usługowych, np. u fryzjera, mechanika samochodowego, w salonie beauty czy w recepcji siłowni. Oczekujący na swoją kolej klienci często nudzą się w kolejce i chętnie sięgną po atrakcyjne wizualnie ulotki. Poznań od lat korzysta z tradycyjnych form dotarcia do konsumentów.

Ulotki reklamowe wyróżnią Twój biznes

Dużą zaletą ulotek promocyjnych jest możliwość ich dowolnego zaprojektowania. Reklama może zawierać voucher, kod rabatowy, informować o nowych usługach czy sezonowym wydarzeniu. W żadnym wariancie nie można jednak zapominać o widocznym logo firmy, adresie lokalu i kolorach zgodnych z identyfikacją wizualną przedsiębiorstwa. Ulotkę warto dodatkowo urozmaicić, np. umieścić na niej recenzję oferowanych dóbr czy krótki quiz lub krzyżówkę.

Druk ulotek – Poznań może korzystać z bogatej oferty firmy Stempleks

Szukasz doświadczonej firmy, która sprawnie stworzy i wydrukuje dla Ciebie nowe ulotki? Poznań i okolice to obszar działań przedsiębiorstwa Stempleks. Firma od lat tworzy wysokiej jakości materiały biurowe i promocyjne, takie jak: plakaty, wizytówki, długopisy z grawerem, pieczątki czy ulotki reklamowe.

W propozycjach Stempleks znajdziesz gotowe szablony ulotek, możesz również przesłać gotowy projekt lub zlecić grafikom stworzenie zupełnie nowej, przykuwającej uwagę kreacji. Specjaliści pozostają w kontakcie z klientem przez cały proces zamówienia, a w razie potrzeby nanoszą niezbędne ulepszenia i poprawki. Zamówienie są realizowane nawet w 48 godzin, a klienci mogą korzystać z wielu komfortowych form dostawy. Wejdź na stronę marki i otrzymaj wyjątkowe ulotki w Poznaniu – dokładnie takie, jakich oczekujesz.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%