Zamknij
REKLAMA

KREOPLANETA pomoże Ci zorganizować niecodzienne wydarzenia (zdjęcia)

11:26, 08.09.2021 | ()
Skomentuj

Chcesz, aby Twoje dziecko miało wystrzałowe urodziny? Nie nudziło się w trakcie wesela, chrzcin, komunii czy pikniku? By stało się jeszcze bardziej kreatywne, a zajęcia w szkole czy przedszkolu wyglądały inaczej niż zwykle?

Skontaktuj się z nami - KREOPLANETA pomoże Ci zorganizować niecodzienne wydarzenia.

KREOPLANETA to miejsce, gdzie TWOJE dziecko spędzi czas kreatywnie. Będzie mogło uczestniczyć w zajęciach zgodnie z jego zainteresowaniami, do tego bezpiecznie i w przemiłej atmosferze.

Na co możecie liczyć z NASZEJ strony?

Organizujemy: twórcze urodziny, animacje dla dzieci, kreatywne zajęcia dla małych i dużych, warsztaty w szkołach i przedszkolach.

- Urodziny w KREOPLANECIE to najpiękniejszy prezent, jaki możesz podarować swojemu dziecku. Przeniesiemy je i jego małych gości w świat ulubionych bohaterów, zapewniając scenerię oraz scenariusz dzięki, któremu milusińscy poczują się jak ich ulubieńcy.

- Szukasz animacji dla dzieci podczas wesel, urodzin, imienin, chrzcin, komunii oraz wszelkich innych eventów. My zapewnimy im wiele atrakcji i niespodzianek, przy których na pewno nie będą się nudziły (malowanie twarzy, kolorowe, brokatowe tatuaże, eksperymenty dla dzieci, pokaz wielkich baniek mydlanych, zabawy taneczne i wiele innych).

- W swojej ofercie mamy zajęcia w szkołach i przedszkolach. KREOPLANETA chętnie odwiedzi placówki publiczne i razem z dziećmi wykona ciekawe zajęcia oraz wspólnie miło spędzi czas. Pomożemy Wam zorganizować niezapomniany balik, gdzie dzieciaki nie będą się nudziły ani przez chwilę.

- Warsztaty w KREOPLANECIE to niezapomniane chwile, w których przygotujemy wspólnie wielkie slimy i różne glutki, które rozbudzą zmysły. Przygotowujemy również wspaniałe mydełka oraz galaretki 3D oraz wiele innych ciekawych zajęć.

Chcesz, żeby twoje dziecko spędziło czas w miłej atmosferze, poszerzało kreatywne myślenie oraz rozwój manualny
- skorzystaj z bogatej oferty KREOPLANETY.

A na hasło "leszno24.pl" otrzymasz 5% rabatu na zajęcia.

Więcej informacji na stronie internetowej kreoplaneta,com i na facebooku.

KREOPLANETA
Święciechowa, ulica Wolności 6
tel: 693 746 756

e-mail: [email protected]

 

 

 

 

 

 

(Polecamy)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

tatatata

0 1

Super sprawa 08:36, 09.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%