Zamknij
REKLAMA

Cyfryzacja Centrum Kultury i Biblioteki w Osiecznej

10:48, 06.10.2021 | ()

       W maju 2021 CKiB w Osiecznej złożyło wniosek pod nazwą "Cyfryzacja Centrum Kultury i Biblioteki w Osiecznej" o dofinansowanie zadania realizowanego ze środków pozostających w dyspozycji Dyrektora Narodowego Centrum Kultury. W związku z powyższym jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Centrum Kultury i Biblioteka w Osiecznej otrzymało dotację w wysokości 98 900 zł w ramach projektu Konwersja Cyfrowa domów kultury.

    Celem projektu jest wzmocnienie naszej instytucji kultury poprzez podniesienie jego kompetencji w zakresie tworzenia i realizacji działań z zakresu edukacji kulturalnej oraz animacji kulturalnej on-line, zbudowania aktywnej publiczności internetowej dla tych działań oraz doposażenie infrastruktury, które pozwoli na złagodzenie skutków pandemii w kontekście prowadzenia działań statutowych beneficjenta.

   Jesteśmy przekonani, że zakupiony przez nas sprzęt (między innymi kamery cyfrowej, pętli indukcyjnych) oraz udział w szkoleniach podnoszących kompetencje cyfrowe kadry CKiB w Osiecznej pomoże nam uatrakcyjnić ofertę kulturalną, wyjść na przeciw oczekiwaniom osób ze szczególnymi potrzebami zwłaszcza na terenie naszej gminy.

Projekt realizowany będzie od lipca 2021 do czerwca 2022 roku.

Projekt pt. „Cyfryzacja Centrum Kultury i Biblioteki w Osiecznej” jest realizowany w ramach Programu  Konwersja cyfrowa domów kultury, który finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” III Osi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020

 

 

(Promocja)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%