Zamknij
REKLAMA

Materiały higieniczne marki Tork - dlaczego warto na nie postawić?

13:59, 20.10.2021 | materiały partnera

Wiadomo, ze w ostatnim czasie ludzie coraz bardziej zwracają uwagę na swoją higienę, a także na higienę innych. Koronawirus z ogromną mocą sprawił, że ludzie zaczęli baczniej zwracać uwagę na bakterie, na mycie rąk, wycieranie, na kontakt z drugim człowiekiem. Marka Tork wychodzi naprzeciw ludziom, naprzeciw firmom, biurom, szpitalom i innym miejscom użyteczności publicznej, dzięki czemu możemy śmiało korzystać z ich produktów. Marka ta jest częścią światowej grupy Essity, której wyroby charakteryzują się najwyższą jakością. 

Materiały higieniczne marki Tork

Tork to marka, która dba nie tylko o klientów, ale również o swój wizerunek. Wszystkie produkty, jakie wychodzą z ich fabryk można uznać za powstające w pełnej zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju. Spółka ta może pochwalić się posiadaniem dużych powierzchni lasów, przez co ma realny wpływ na środowisko naturalne.

Artykuły higieniczne marki Tork to przede wszystkim ręczniki papierowe, dozowniki Tork, papier toaletowy Tork, podkłady medyczne, systemy higieniczne, systemy do dezynfekcji rąk, a także dozowniki odświeżaczy powietrza. Mnogość artykułów higienicznych sprawia, że marka ta posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Wiele osób zastanawia się, czy warto z nich skorzystać, a odpowiedź jest jak najbardziej twierdząca. Sklep z materiałami higienicznymi Calde oferuje wiele ciekawych produktów tejże marki.

Artykuły higieniczne najwyższej jakości

Papierowe materiały higieniczne marki Tork produkowane są z najwyższej jakości wyselekcjonowanej makulatury oraz masy celulozowej. Elementy wyposażenia toalet publicznych, w tym dozowniki do mydła to połączenie trwałych tworzyw z prawdziwym testowaniem, które odbywa się przed wdrożeniem produktów do użytku przez ludzi. Marka ta może pochwalić się własnymi specjalistami od designu. Nie można nie zwrócić uwagi na wspaniałe wzornictwo, jakie umieszczone jest na produktach Tork. System dozowania mydła, papieru to nie tylko łatwe uzupełnianie, ale również elegancja, nowoczesność wpisane w ekskluzywne łazienki w hotelach, biurach czy budynkach urzędów. Co ważne, Tork zajmuje się produkcją mydeł w pianie oraz w płynie, do których wykorzystuje nie tylko doskonałe składniki, ale również nie obawia się norm, ponieważ spełnia wszystkie, co do jednej. Dzięki temu, mydła te są bezpieczne dla każdego użytkownika. Jeśli chcesz sprawdzić, co dokładnie oferuje marka, sprawdź stronę https://calde.pl/tork.

Produkty Tork, czyli ochrona środowiska zawsze i wszędzie

Produkty higieniczne, w tym ręczniki Tork, papiery toaletowe i inne wykorzystywane są z miejscach użyteczności publicznej, ale także w biurach oraz domach prywatnych. Wszystkie te rzeczy produkowane są bez jakiejkolwiek ingerencji z środowisko naturalne. Sprawia to, że te akcesoria są jeszcze chętniej wybierane i rozchwytywane. Markę tę charakteryzuje bardzo odpowiedzialna gospodarka naturalnymi zasobami leśnymi, a także innowacje w sferze odnawialnego leśnictwa. Potwierdzają to najróżniejsze certyfikaty oraz wyróżnienia, które otrzymała marka za proekologiczną działalność. Co ciekawe, firma stara się tworzyć wspaniałe, oszczędne rozwiązania, które skutecznie zapobiegają nadmiernej eksploatacji produktów papierowych, w tym chusteczek czy papieru toaletowego. Doskonałym tego przykładem są pojemniki dozujące pojedyncze listki.

Świetny system dopasowania produktów do potrzeb

Produkty marki Tork doskonale sprawdzą się tam, gdzie samemu inwestorowi ciężko jest określić ile danego produktu się wykorzystuje. Marka oferuje wyłącznie odpowiednio dopasowane rozwiązania do charakterystyki konkretnego miejsca, natężenia ruchu i innych cech. Warto również samodzielnie zwracać uwagę na produkty tej marki. Łatwo można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, czego przykładem może być taki produkt, jak https://calde.pl/tork-intuition-dozownik-do-recznika-w-roli-z-sensorem-matic-551100-bialy-h1.

Dozowniki Tork - innowacyjność na wyciągnięcie ręki

Tork to marka, która stawia przede wszystkim na innowacyjność. Poddaje się takim działaniom jak recykling ręczników papierowych. Jest to usługa wprowadzona dość niedawno, obecnie króluje w Niemczech oraz Holandii, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by znalazła swoje miejsce i swoich zwolenników także w naszym kraju. Takie innowacje sprawiają, że zmniejsza się ryzyko braku ręczników w miejscach o dużym natężeniu ruchu. 

Produkty marki Tork - od dozowniki ręczników papierowych po inne ciekawe opcje

Oferta spółki Essity i marki Tork to ogrom ciekawych produktów, które śmiało mogą znaleźć swoje miejsca w naszych biurach, firmach, domach, szkołach, kinach, salach koncertowych, stadionach oraz w innych miejscach, gdzie takie produkty są bardzo potrzebne. W ofercie znajdziesz takie produkty, jak https://calde.pl/tork-elektroniczny-dozownik-do-recznikow-do-rak-w-roli-z-sensorem-intuition-matic-551108-czarny-h1 czy https://calde.pl/tork-dozownik-do-recznikow-w-skladce-nablatowy-xpress-552208-czarny-h2. Do wyboru, do koloru - z pewnością każdy zainteresowany znajdzie coś fantastycznego dla siebie i swojego miejsca!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%