Zamknij
REKLAMA

Najlepsze wypożyczalnie samochodów przy lotnisku Poznań-Ławica

17:59, 09.11.2021 | materiały partnera

Port lotniczy w Poznaniu i jego okolice

Znajdujący się w zachodniej części miasta port lotniczy Poznań-Ławica, należy do jednych z najstarszych obiektów tego typu w Polsce. Jest to lotnisko cywilne, z którego odlatują samoloty do najróżniejszych zakątków Europy. Obsługiwane są również połączenia krajowe. Podróżujących do Poznania pasjonatów sportowych, zainteresować może Tor Poznań – miejsce wyścigów samochodowych i motocyklowych – który również znajduje się na terenie osiedla administracyjnego Ławica. Nieco dalej położony jest także Stadion Miejski, na którym swoje mecze rozgrywa klub piłkarski Lech Poznań. Niezależnie od tego, czy Poznań jest tylko przystankiem na naszej drodze, czy też miejscem, do którego udajemy się docelowo, warto zastanowić się nad formą transportu, z której skorzystamy do przemieszczania się po mieście. Skorzystać z komunikacji miejskiej czy wynająć samochód z wypożyczalni? Doradzamy i podpowiadamy.

Podróż po mieście – dostępne opcje transportu

Poznań jest miastem dosyć dobrze skomunikowanym, a podróżujący mają możliwość skorzystania zarówno z autobusów, jak i tramwajów. Często się jednak zdarza, że lokalna infrastruktura drogowa jest w remoncie, co powoduje pewne utrudnienia w przemieszczaniu się za pomocą komunikacji miejskiej. Spóźnione kursy należą w Poznaniu do codzienności, na co narzeka wielu pasażerów. Dobrą alternatywą wydają się być taksówki, ale one z kolei potrafią słono kosztować, w przypadku gdy do pokonania mamy większy dystans. Rozwiązaniem, które łączy zalety obu wymienionych wcześniej opcji, może być krótkoterminowy wynajem samochodu z wypożyczalni. Ten sposób podróżowania będzie zdecydowanie mniej zawodnym od komunikacji miejskiej, a jednocześnie nie jest tak drogim, jak mogłoby się wydawać.

Wypożyczalnie samochodów w Poznaniu

W Poznaniu funkcjonuje wiele różnych firm oferujących wypożyczenie samochodu. Ten rodzaj usługi staje się w naszym kraju coraz popularniejszy, gdyż pozwala klientom na podróżowanie z poczuciem komfortu i niezależności. W tym tekście postanowiliśmy się skupić na firmie, której oddział zlokalizowany jest na poznańskim lotnisku, co stanowi duże udogodnienie dla przyjezdnych. Jej nazwa to Flex Rent a Car i jest ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży, a swoją działalność prowadzi w większości dużych, polskich miast.

Poznański oddział Flex Rent a Car – oferta

Znajdująca się na terenie Ławicy filia wypożyczalni Flex Rent a Car (zobacz: https://flexrent.pl/wypozyczalnia-samochodow-lotnisko-poznan-lawica/), swoją ofertę kieruje zarówno do osób zainteresowanych wynajmem krótkoterminowym, jak i dla tych, którzy potrzebują samochodu na dłużej. Samo wypożyczenie jest procesem pozbawionym irytujących formalności. Wystarczy, że klient skorzysta z formularza dostępnego na stronie internetowej wypożyczalni i zarezerwuje wstępnie samochód, którym jest zainteresowany – w dogodnym dla siebie terminie. Firma dysponuje sporą flotą pojazdów o różnym przeznaczeniu (modele tak popularnych marek jak m.in. Audi, Volkswagen, Opel, Seat czy Toyota), więc każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Po dokonaniu rezerwacji, resztę spraw załatwimy w biurze wypożyczalni, w dniu odbioru pojazdu. Do podpisania umowy wystarczy nam dowód osobisty i ważne prawo jazdy. Tyle wystarczy, aby móc cieszyć się dobrodziejstwami wynikającymi z wypożyczenia samochodu.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%