Zamknij

Cześć, chciałabym pozdrowić chłopaka, który był na Aktywnie Obywatelskim Lesznie... ? wstałeś przy stoisku ZSRB Leszno, miałeś tatuaż na ręce dość sporych rozmiarów, czarne spodnie i czarna bluzke Adidasa. Byłeś przystojnym blondynem.. ?? odezwij się koniecznie w komentarzu! ??(blondynka, która stała naprzeciw?)"


komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Pozdrawiam Parę która dnia 5.10 około godziny 22:30 siedzieli w KFC w Gronowie i patrzyli sobie w oczy przez 2 godziny ?"

Poszukiwany Pan który był w hvn Leszno 04.10.2019. Imię "Jędrzej" "27lat" kawalerski na disco."

Szukam chłopaka który był 4 października na górnej sali w hvn, tańczyliśmy razem aż podeszli twoi koledzy i powiedziałeś że za 2 minutki wrócisz niestety musiałam już iść ? odezwij się ... dziewczyna ubrana cała na czarno w blond włosach ?"

Pozdrawiam dziewczyny z pociągu Regio relacji Poznań-Rawicz na stacji Leszno dnia 04.10 około 16:45 które "przyglądały" się nam uważnie mi oraz moim trzem kolegom

Dzisiaj (04.10) na ckp około godz. 13/14 bardzo fajny chłopak który szedł do łazienki powiedział mi "smacznego" gdy rozmawiałam przez telefon. Jeśli to czytasz zgłoś się w komentarzu."