Zamknij

Pozdrawiam dziewczynę którą widziałem na słowiańskiej którą się na mnie miło i słodko spojrzała asz zapomniałem się odezwać jeśli to Ty to odezwi się w kom a dowiesz się więcej informacji widziałem Cię nie więcej po 20:30 pozdrawiam??"

Witam, szukam namiary na 3 dziewczyny w wiankach na głowie, miały czarne sukienki, siedziały dziś w Maku o. Godz 20, sobota 15 czerwiec ? zostawcie lajka lub komentarz ?"

Pozdrawiam dziewczynę że słowiańskiej w okularach która 15.06 ok 21 patrzyła przez okno xd Mieszkasz nad żabka ? pozdrawia sąsiad z naprzeciwka xd zostaw po sobie ślad ?"

Znacie może takiego kolesie z Coco chicken, co jest dosyć wysoki i rudy?"

Pozdrowienia dla kobiety jadącej autobusem "12". Piątek, 14 czerwca, przed godz. 15tą. Wsiadałaś w Dąbczu, wysiadałaś na ul. 17 stycznia. Miałaś na sobie czarną sukienkę z motywem kwiatowym. Facet w zielonej koszulce"

Pozdrawiam dziewczynę w okularach i blond włosach która przepuściłem na skrzyżowaniu do Pieprzyka kolo galerii . Masz ładny uśmiech zostaw po sb jakiś ślad ?. Kierowca zielonego Opla"

Kolega w czarnym golfie pozdrawia słodka i mila dziewczyne sprzedajaca wczoraj truskaweczki i wisnie kolo szpitala;*:) 12.06?"

kilka dni temu gościłem na stacji paliw shell w Lesznie. Obsługiwała mnie miła kasjerka o imieniu Weronika. Była brunetką. Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej. Pozdrawiam ?"

Szukam dziewczyny, którą mijałem 12.06 około 16-17h w okolicy kościoła św. Antoniego. Brunetka w białej bluzce, szła w towarzystwie dwóch koleżanek. Kontakt wzrokowy był mega silny, z wrażenia zapomniałem się odezwać xD Pozdrawia chłopak na rowerze :)"

Szukam miłej blondynki która dziś(12.06) zdawała w Wordzie o godzinie 14:30 około tak się zagadalismy ze zapomniałem się cie spytać jak się nazywasz ?? Zostaw jakiś ślad po sobie"

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone