Zamknij
REKLAMA

Pozdrawiam Parę która dnia 5.10 około godziny 22:30 siedzieli w KFC w Gronowie i patrzyli sobie w oczy przez 2 godziny ?"

Poszukiwany Pan który był w hvn Leszno 04.10.2019. Imię "Jędrzej" "27lat" kawalerski na disco."

Szukam chłopaka który był 4 października na górnej sali w hvn, tańczyliśmy razem aż podeszli twoi koledzy i powiedziałeś że za 2 minutki wrócisz niestety musiałam już iść ? odezwij się ... dziewczyna ubrana cała na czarno w blond włosach ?"

Pozdrawiam dziewczyny z pociągu Regio relacji Poznań-Rawicz na stacji Leszno dnia 04.10 około 16:45 które "przyglądały" się nam uważnie mi oraz moim trzem kolegom

Dzisiaj (04.10) na ckp około godz. 13/14 bardzo fajny chłopak który szedł do łazienki powiedział mi "smacznego" gdy rozmawiałam przez telefon. Jeśli to czytasz zgłoś się w komentarzu."

Pozdrawiamy dziewczynę w okularach z żabki na lipowej miło że odkiwałaś ?️ chłopaki z niebieskiego busa ?? (Ps: słodki uśmiech?)"

Siema ? szukam dziewczyny która dzisiaj tj. 4.10 ok. Godziny 12:15 jechała czarna "eLka". Miałaś blond włosy i przeuroczy uśmiech ??? coś Ci instruktor tłumaczył ale chyba wolałaś się do mnie uśmiechnąć ??? Pozdrawia i pozna chłopak z obiadem ????"

środa (2.10) ok. godziny 13:20 byłeś z kolegami w galerii przy silver dragonie, masz śliczne loczki i deskorolkę w ręce ? odezwij się, byłam z koleżanka w KFC"

Cześć, chciałabym pozdrowić chłopaka, który był na Aktywnie Obywatelskim Lesznie... ? wstałeś przy stoisku ZSRB Leszno, miałeś tatuaż na ręce dość sporych rozmiarów, czarne spodnie i czarna bluzke Adidasa. Byłeś przystojnym blondynem.. ?? odezwij się koniecznie w komentarzu! ??(blondynka, która stała naprzeciw?)"

Poszukiwana dziewczyna tylko co zapamiętałem to miałaś jasno-różową kurtke chlopak w czarnej kurtce i dżinsy widzieliśmy sie w New York w galeri handlowej leszno dn. 29.09.2019 w godzinach porannych mniej wiecej kolo godziny 11 pozostaw po sobie jakis ślad w komentarzu ??"