Zamknij

Hejka Szukam wraz z przyjaciółka dwóch chłopaków jadących za autobusem nr 10 na ul.Niepodległości ok godziny 18:30 czarnym autem Chętnie się z wami spotkamy Jeśli to czytacie napiszcie w komentarzu ?"

ślicznie pozdrawiam przemiłą dziewczynę o ciemnych włosach z galerii Leszno z f4"

Pozdrawiam Panią która dnia 04 była z córką lub z córkami na Wrocław główny mieliście pociąg dopiero 06 coś więc chwilę rozmawialiśmy gadałem że dostałem się uberem na PKP a wy że autobusem pozdrawiam miło się rozmawiało i miło było poznać pozdrawia osoba która dnia 03/04.09 leciała samolotem z Birmingham do Wrocławia"

Poszukuję przystojnego Pana, z którym tańczyłam niski, elegancko ubrany i łysy. Bawiles się ze mną na dole! Jeśli ktoś go zna to KOM lub LAJK. Obok mnie stał niski chłopak."

Witam, poszukuje kobiety, którą widziałem w sobotę (07.09) na imprezie w Starej Gazowni. Bardzo ładna, a przede wszystkim naturalna. Blond włosy, świetne okulary, bluzka biała "hiszpanka", czarne spodnie i czerwone sandałki (chyba) na szpilce."

szukam jednej dziewczyny czarne włosy jeździ ona czarnym audi a3 8p Początek rejestracji PL często odwiedza Rydzyne."

Pozdrawiam dzieczyne która widzielem dzisiaj (09.09) poniedzialek na Pks koło godziny 18:15 stała przy stanowisku 1 z koleżanką. Odezwij się. "

Nie pozdrawiam pijanej dziewuchy ktora załatwiała swoje potrzeby w okolicach galerii leszno (naprzeciwko biedronki) w poniedziałkowe popołudnie, do utylizacji albo sterylizacji zanim się rozmnożą!!"

Pozdrawiam chłopaka z lokami i białą drabinka w glanach który na słowiańskiej uśmiechnął się do mnie (9.09 poniedziałek ok 13:20)"

Pozdrawiam dziewczynę która w piątek o 8:40 jechała autobusem nr 6 z dworca. Miałaś Vansy, jeansy, jeansową kurtkę, białą koszulką i niebieski naszyjnik. Odezwij się prosze."

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone