Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Serwisant (elektromechanik, automatyk)

Data dodania: 2020-10-09 12:33:08ID: 1007

[email protected]

Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe kierunkowe - preferowane profile mechanika, elektromechanika, elektrotechnika, elektronika, automatyka
- Wiedza z zakresu elektromechaniki, mechaniki i automatyki przemysłowej
- Biegła umiejętność czytania rysunku technicznego lub/oraz schematów elektrycznych
- Chęć nauki i podnoszenia umiejętności zawodowych
- Komunikatywność niezbędna w kontaktach z klientami
- Umiejętność pracy w zespole oraz dyspozycyjność
- Posiadanie zdolności manualnych, analitycznego myślenia oraz praktycznego rozwiązywania problemów technicznych
- Umiejętność obsługi komputera w stopniu ułatwiającym pracę ? pakiet Office
- Uprawnienia SEP 1kV E i D z grupom pomiarową będzie dodatkowym atutem
- Znajomość budowy i obsługi agregatów pompowych będzie dodatkowym atutem
- Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:
- Naprawy, przeglądy i remonty agregatów pompowych
- Naprawy układów zasilania, automatyki zabezpieczeń i sterowania agregatów pompowych
- Przeglądy układów zasilająco-sterujących agregatów pompowych zainstalowanych na obiektach
- Przeglądy agregatów pompowych zainstalowanych na obiektach
- Raportowanie wykonanych czynności
- Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
- Zaangażowanie w wykonywane prace

Oferujemy:
- Ciekawą pracę w koncernie o światowym zasięgu
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
- Miłą atmosferę pracy