Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Technik Serwisu Turbin Wiatrowych

Data dodania: 2021-03-25 13:18:39ID: 1503

[email protected]

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z sektora Odnawialnych Źródeł Energii, poszukujemy aktualnie Technika Serwisu Turbin Wiatrowych dla farm wiatrowych Gostyń 1 i Gostyń 2, zlokalizowanych w okolicy miejscowości Gostyń.

Umowa: O pracę
Wymiar pracy: Pełen etat + dyżury
Wynagrodzenie: 5000 - 6500 brutto

Obowiązki na stanowisku:

- codzienna dbałość o utrzymanie ruchu na podległych farmach wiatrowych
- prewencyjne oraz korekcyjne działania serwisowe wykonywane na turbinach wiatrowych oraz infrastrukturze farmy wiatrowej
- nadzór oraz monitoring nad działaniem podległych farm wiatrowych
- wykonywanie przeglądów wedle harmonogramu inspekcji

Idealny kandydat powinien posiadać:

- doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, serwisach elektrycznych, elektromechanicznych
- wykształcenie techniczne
- uprawnienia SEP (atut)
- doświadczenie w pracach na turbinie wiatrowej (atut)
- uprawnienia GWO (atut)
- komunikatywny poziom języka angielskiego
- gotowość do pracy na wysokości
- wysoka sprawność fizyczna

Praca wykonywana jest w systemie dwuzmianowym, w dwuosobowych zespołach - jeśli wymagane, doszkolenie pracownika zapewnione przez zatrudniającego.