Zamknij
Promuj to ogłoszenie

MAGAZYNIER

Data dodania: 2021-04-27 12:10:42ID: 1627

[email protected]

Firma Promar Steel Sp. z o.o. sp. k. z Siedlnicy zatrudni na stanowisko Magazynier:
Obowiązki:
- Rozładunek i załadunek towarów
- Przyjmowanie i wydawanie towaru
- Kompletacja towaru do zleceń
- Kontrola stanów magazynowych
- Sprawdzanie przyjmowanego towaru pod względem jakościowym i ilościowym
- Prowadzenie dokumentacji magazynowej ? papierowej i elektronicznej
- Obsługa transportu wewnętrznego
- Wykonywanie inwentaryzacji
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań
- Umiejętność pracy w zespole
- Uprawnienia na wózki (UDT) ? wymóg konieczny
- Znajomość programów magazynowych (znajomość programu Subiekt będzie dodatkowym atutem)
Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Stabilną pracę w dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, które zostały podane w CV w celu prowadzenia rekrutacji przez Promar Steel sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Siedlnicy 36B, 67-400 Wschowa."
"Oświadczam, że wyrażam* / nie wyrażam zgodę*/y na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego na ww. stanowisko do prowadzenia dalszych postępowań rekrutacyjnych przez Promar Steel sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Siedlnicy 36B, 67-400 Wschowa."
(* niepotrzebne skreślić)