Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Planista produkcji

Data dodania: 2021-04-27 13:33:36ID: 1628

[email protected]

Obowiązki:
- Tworzenie i monitorowanie harmonogramu produkcji.
- Tworzenie dziennych planów stanowiskowych.
- Wprowadzanie nowych projektów do wewnętrznego systemu monitorowania
postępu produkcji.
- Współpraca z Działem wycen w celu ustalania terminów nowych projektów.
- Tworzenie i uaktualnianie bazy normatywów.
- Usprawnianie wewnętrznego systemu planowania produkcji.
- Współpraca z innymi działami (Dział techniczny, zakupy) w celu optymalnego
wykorzystania zasobów.

Wymagania:
- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
- Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel).
- Umiejętność pracy w zespole oraz pod presja czasu.
- Umiejętności analityczne.
- Znajomość rysunku technicznego.
- Znajomość języka angielskiego.
- Samodzielność i chęć dalszego rozwoju.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Stabilną pracę w dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, które zostały podane w CV w celu prowadzenia rekrutacji przez Promar Steel sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Siedlnicy 36B, 67-400 Wschowa."
"Oświadczam, że wyrażam / nie wyrażam zgodę/y na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego na ww. stanowisko do prowadzenia dalszych postępowań rekrutacyjnych przez Promar Steel sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Siedlnicy 36B, 67-400 Wschowa."

Aplikacje należy przesyłać na adres mailowy [email protected]