Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Murarz - Belgia

Data dodania: 2021-06-03 12:23:19ID: 1807

791Pokaż numer[email protected]

Firma Asia Poland Cooperation poszukuje:
Murarzy / 4os.
do podjęcia współpracy na terenie Belgii
Szukamy pracowników zmotywowanych, szukających stabilnej pracy w Belgii w miejscowości Charleroi
Start projektu 14.06.2021
Obowiązki:
- Murowanie fasad w klinkierze
- Praca z cegłą i izolacją (21x10x55)
- Praca przy budowie szpitala
- Prace ogólnobudowlane związane z murowaniem,
Wymagania:
- Doświadczenie w zawodzie murarza,
- Umiejętność czytania planów,
- Prawo jazdy kategorii B
- Dwie osoby z własnym samochodem
- Motywacja i chęć pracy

Oferujemy:
- Długo terminową (projekt jest przewidziany na 2 lata), legalną prace w oparciu o polską umowę o pracę
- Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w zależności od wynagrodzenia
- Gwarantujemy darmowe zakwaterowanie
- Opiekę polskiego koordynatora
- Pracę w miłej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy:
[email protected] albo o kontakt telefoniczny pod nr +48 791 009 750