Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Mechanik pojazdów samochodowych

Data dodania: 2021-07-18 19:33:56ID: 1994

601Pokaż numer[email protected]

Mechanika Pojazdowa Jarosław Kokornaczyk w Klonówcu k/Leszna zatrudni mechanika pojazdów samochodowych

Minimalne wymagania:
- wykształcenie zasadnicze zawodowe
- potwierdzone kwalifikacje zawodowe (egzamin czeladniczy lub dyplom OKE)
- prawo jazdy kat. B
- zainteresowanie branżą motoryzacyjną
- zaangażowanie, dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
- komunikatywność
- kreatywność
Opis stanowiska:
- wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych pojazdów samochodowych i ich zespołów,
- kontrolowanie stanu technicznego zespołów i układów oraz regulacja i sprawdzanie działania pojazdu jako całości za pomocą urządzeń diagnostycznych,
- wykonywanie operacji demontażowo-montażowych pojazdów samochodowych,
- usuwanie usterek w ramach napraw bieżących i okresowych,
- przeprowadzanie konserwacji i zabezpieczeń antykorozyjnych,
- wymiana płynów eksploatacyjnych
Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- zarobki w zależności od posiadanych lub nabywanych kwalifikacji
Oferty proszę kierować na adres email: [email protected] lub zgłaszać telefoniczne: 601541568.