Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Pracownik produkcji / monter

Data dodania: 2021-07-20 07:44:53ID: 2003

[email protected]

Opis

Opis stanowiska pracy:

Wykonywanie prostych prac produkcyjnych (cięcie, szlifowanie)
Wykonywanie prac monterskich (składanie, montaż okuć, szklenie)
Praca w trybie jednozmianowym

Wymagania:

Podstawowa umiejętność obsługi elektronarzędzi (wkrętarka, szlifierka kątowa itp.).
Umiejętność pracy w zespole
Dokładność wykonywania prac
Chęć do uczenia się
Elastyczność

Oferujemy:

Zdobycie doświadczenia w ciekawej branży
Możliwość szybkiego awansu
System wynagrodzeń uzależniony od doświadczenia i zaangażowania pracownika

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, które zostały podane w CV w celu prowadzenia rekrutacji przez Promar Steel sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Siedlnicy 36B, 67-400 Wschowa."

"Oświadczam, że wyrażam* / nie wyrażam* zgodę/y na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego na ww. stanowisko do prowadzenia dalszych postępowań rekrutacyjnych przez Promar Steel sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Siedlnicy 36B, 67-400 Wschowa."

* - niepotrzebne skreślić