Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Zbrojarz Betoniarz Pomocnik - Niemcy

Data dodania: 2021-07-22 13:07:34ID: 2018

798Pokaż numer[email protected]

Nasz Klient - polska firma w związku ze zwiększeniem zamówienia poszukuje pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Niemcy Syke lub Meminngen
Zadania:
Wykonywanie elementów betonowych lub żelbetonowych
Przygotowanie, montaż zbrojeń w szalunkach oraz betonowanie
Praca w zakładzie prefabrykacji

Prześlij swoje zgłoszenie, jeśli:
Masz doświadczenie jako Zbrojarz/Betoniarz
Pracowałeś jako pomocnik Zbrojarza/Betoniarza
Szczegóły zatrudnienia:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych opłaconych przez firmę
Transport na terenie Niemiec jest bezpłatny i zorganizowany przez firmę
Zapewniona odzież oraz zaplecze narzędziowe
Zjazd do domu co 6 tygodni

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 798 056 274 (Justyna).
Jeżeli Nie odbieram - Napisz SMS o treści ZP Oddzwonię!