Promuj to ogłoszenie

Radiolog pilnie poszukiwany

Data dodania: 2021-08-31 13:07:23ID: 2153

532Pokaż numer[email protected]

Dołącz do Zespołu Radiologów Diagnostyki Nu-Med S.A.!
Poszukujemy do naszej Pracowni Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej w Elblągu lekarzy specjalistów radiologów

Oferujemy:
- elastyczny czas pracy

- umowę kontraktową

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz terminowość w regulowaniu wynagrodzenia
- szeroki wachlarz badań i możliwość ich dopasowania do specjalności i doświadczenia lekarz
- współpraca z profesjonalistami w otoczeniu szpitala i poradni
- stabilną pracę w miłej atmosferze i w zgranym Zespole
- samochód służbowy
- dostęp do zapewnionej przez firmę stacji opisowej lub możliwość opisywania badań na własnej stacji opisowej*
- 24h wsparcie techniczne w tym pomoc w konfiguracji sprzętu i oprogramowania
Zakres obowiązków:
- wykonywanie i nadzorowanie badań oraz opisów TK i MR

Poszukiwane kompetencje:
- lekarz posiadający specjalizację w dziedzinach radiologii diagnostyki obrazowej
- doświadczenie w wykonywaniu badań i/lub opisów badań TK/MR
- dyspozycyjność i terminowość w zakresie ustalonych godzin pracy i dyżurów.
Kontakt:
Anna Tybińkowska, Dyrektor Zarządzający, tel. 532548821 [email protected]