Promuj to ogłoszenie

Prowadzący Zbrojarzy lub Cieśli Szwecja/Francja

Data dodania: 2021-08-31 14:26:24ID: 2158

[email protected]

Praca dobrze wykonana, musi być dobrze nadzorowana. Chcesz prowadzić prace ciesielskie/ zbrojarskie w Szwecji lub Francji? Dobrze trafiłeś! Nie przeglądaj kolejnych ogłoszeń. Zdobądź zatrudnienie w rzetelnej Firmie. Działamy na rynku od wielu lat.
Wyjazd od zaraz
Miejsce pracy: Szwecja (centralna i południowa), Francja (Paryż).

Inwestycje:
Szwecja: mosty, wiadukty, obiekty użyteczności publicznej,
Francja : metro, L14.
STAWKA: od 14-15 euro netto/h.
Zadania:
- organizacja i realizacja prac zbrojarskich lub ciesielskich,
- czytanie rysunków jest koniecznością
- sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad pracownikami (grupy 3-5 osób).
Wymagania:
- doświadczenie w pracach budowlanych przy zbrojeniu i systemach szalunkowych,
- znajomości rysunku technicznego,
- znajomość języka angielskiego, szwedzkiego lub francuskiego - dodatkowy atut.
Oferujemy:
- polską umowę o pracę na cały etat,
- narzędzia i odzież,
- przejazdy do Szwecji/Francji i lokalne po stronie firmy,
- stałe godziny pracy, do wyrobienia w miesiącu około 200-220 rbh w Szwecji, we Francji - 164 rbh,
- opłacone zakwaterowanie.

Siedziba firmy w Warszawie, podpisanie umowy koniczne.

Skuś się! Warto sprawdzić szczegóły - Zadzwoń i dowiedz się więcej! Czekam: 533 026 236.
Wolisz napisać SMS o treści "prowadzący Szwecja lub Francja" Oddzwonimy.
Biuro czynne do 16, po 16 prosimy o sms.
E-mail do wysyłki CV: [email protected]