Promuj to ogłoszenie

Operator maszyn do produkcji folii i opakowań foliowych

Data dodania: 2022-01-13 09:03:07ID: 2529

[email protected]

UNIPLAST BAJER Spółka Jawna

Producent folii i opakowań foliowych Uniplast Bajer Spółka Jawna poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wschowa

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
- realizacja zleceń produkcyjnych wg ustalonego planu,
- kontrola jakości produkowanego produktu,
- rozliczanie wykonanej produkcji.

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie,
- dyspozycyjność, sumienność i dokładność,
- podstawowa umiejętność obsługi komputera,
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego.

Oferujemy:
- atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
- umowa o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
- możliwość przyuczenia do stanowiska.

CV prosimy przesyłać na adres [email protected]

Proszę o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833)