Promuj to ogłoszenie

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Data dodania: 2022-01-12 14:59:33ID: 2659

[email protected]

Firma z branży budowlanej poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Leszno
Zadania:
• prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z polskimi przepisami
• sporządzanie sprawozdań finansowych
• kontrola zgodności realizowanych zadań i prowadzonych ksiąg rachunkowych z obowiązującymi przepisami prawa
• terminowe sporządzanie sprawozdań, deklaracji podatkowych i raportów wymaganych przepisami prawa
• sprawozdawczość GUS
• współpraca z zewnętrznymi podmiotami w szczególności z US, ZUS i Bankami
• wspieranie kluczowych decyzji dotyczących działalności firmy poprzez dostarczanie Zarządowi aktualnej i rzetelnej informacji o stanie finansowym prowadzonej firmy
Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
• mile widziana znajomość InsERT Rewizor
• umiejętność sprawnej organizacji pracy, dokładność, sumienność
• duża samodzielność w działaniu
• bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakietu MS Office) oraz urządzeń biurowych
Oferujemy:
• umowę o pracę
• pracę w stabilnej firmie
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• szkolenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z uwzględnioną klauzulą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: [email protected]