Zamknij
REKLAMA

Maskownica rur i kabli - imitacja drewna na wymiar

Data dodania: 2022-06-27 08:04:41

Opis

Chcesz ukryć rury, przewody, ciągi wentylacyjne albo inne instalacje? Przetestuj ofertę producenta dekoracyjnych imitacji drewna! Z wykorzystaniem naszych desek rustykalnych, ceowników i kątowników w trakcie maskowania nadasz wnętrzu szczególny, ciekawy charakter. 
Produkujemy:
ceowniki symetryczne i asymetryczne, zamykane deską ewentualnie klinem dodatkowo z ozdobnymi krawędziami,
narożniki drewnopodobne, 
profile płaskie pełne jak i przelotowe, 
deski elastyczne.

W naszej propozycji znajdziesz belki rustykalne o obszernych gabarytach: wysokość i szerokość ścianek do 38 cm, a długość max 5 metrów. Nie zapominaj, iż kupując deski i belki dekoracyjne na wymiar zyskujesz, albowiem nie płacisz za odpady. 

Za pomocą naszych towarów szybko i estetycznie zamaskujesz także zarysowania ścian i sufitów, podciągi, nawiewy, przewody. A to wszystko w pierwszorzędnym i wyszukanym stylu starego drewna. Do wyboru masz aż pięć ultra realistycznych modeli w 28 barwach. 
Żeby zobaczyć na swoje oczy wyjątkowo realistyczne wzorce 3d naszych wyrobów, zamów już w chwili obecnej darmowe elementy na stronie www.plastmaker.pl (koszty przesyłki to zaledwie 15 zł). Zamów elementy przez telefon: 721 564 516. Zapraszamy!

Kontakt ze sprzedającym

721Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA