Zamknij

POZABANKOWA POŻYCZKA POD ZABEZPIECZENIE NIERUCHOMOSCIA DO 10 m

Data dodania: 2021-02-20 13:11:16

Opis

Zajmujemy się finansowaniem przedsiębiorców, rolników, start up. Dla osób bez działalności z dochodami z innych źródeł również mamy rozwiązania Prowadzimy działalność na terenie całej Polski i finansujemy wszystkie sektory gospodarki, niezależnie od stażu działalności- nawet na start, bez względu na BIK, historię i zdolność kredytową oraz pozostałe kryteria charakterystyczne dla banków,

oceniamy Twój biznes-nie bazy bankowe.

Najważniejszym elementem każdej transakcji poza bankowej jest zabezpieczenie w postaci nieruchomości- mieszkania, domu, działek, gruntów, loka li użytkowych, biurowców, hoteli i pensjonatów, inwestycji developerskich, zakup nieruchomości od syndyka lub okazjonalnych do celów firmowych.

Co ważne, oferujemy możliwość zabezpieczenia na 2. miejscu hipotecznym w szczególnych wypadkach. Nieruchomość może być aktualnie w trakcie sprzedaży- oddłużamy, pożyczamy, pomagamy sprzedać, finansujemy tez mieszkania z kończąca się bonifikatą mieszkaniową oraz bez ksiąg wieczystych.

Kwoty, które oferujemy to minimum 30000 a sięgają 50 000 000 milionów . Czas kredytowania oraz raty miesięczne dopasowujemy do Twoich możliwości i charakterystyki działalności. Możliwe spłaty nawet do 5 lat jedna umowa lub z przedłużeniami zagwarantowanymi w umowie [w przypadku umowy leasingu zwrotnego nawet do lat 10]

Cel pożyczki może być dowolny. Oddłużenia, restrukturyzacje, spłaty zobowiązań, poprawa płynności, inwestycje developerski, rolnicze, firmowe, spłaty innych prywatnych pożyczek, komornika, skupujemy nieruchomości, pomagamy w sprzedaży.Oferujemy pomoc w finansowaniu przejęcia/ zakupu przedsiębiorstw/ udziałów w firmach, finansowanie mieszane.

finansowania inwestycji, które znacząco wpłyną na potencjał przedsiębiorstwa

wspomagania ekspansji przedsiębiorstwa poprzez fuzje i przejęcia

wykupu udziałów od udziałowca, który postanowił opuścić spółkę

Działamy skutecznie i bezpiecznie, ofertę otrzymasz od nas nawet w ciągu 48 godzin bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz szybkiego i bezstresowego załatwienia Twojej sprawy finansowej zadzwoń- pomożemy, doradzimy, sfinansujemy.

http://www.gotowka-podzastaw.letnet.pl

731-531-144

[email protected]

Kontakt ze sprzedającym

731Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA