Zamknij

POZABANKOWA POŻYCZKA POD ZABEZPIECZENIE NIERUCHOMOSCIA DO 10 m

Data dodania: 2021-03-28 12:01:55

Opis

Zajmujemy się finansowaniem przedsiebiorców, rolników ,start upi osób.
Oferujemy alternatywne do bankowego finansowanie bez bik

Prowadzimy działalność na terenie całej Polski i finansujemy wszystkie sektory gospodarki, niezależnie od stażu działalności-nawet na start, bez względu na BIK, historię i zdolność kredytową oraz pozostałe kryteria charakterystyczne dla banków,

Najważniejszym elementem każdej transakcji pozabankowej jest zabezpieczenie w postaci nieruchomości-mieszkania ,domu, działek, gruntów, lokali użytkowych, biurowców, hoteli i pensjonatów ,inwestycji developerskich, zakup nieruchomości od syndyka lub okazjonalnych do celów firmowych.

Co ważne, oferujemy możliwość zabezpieczenia na 2. miejscu hipotecznym w szczególnych wypadkach. Nieruchomość może być aktualnie w trakcie sprzedaży-oddłużamy, pożyczamy, pomagamy sprzedać ,finansujemy też mieszkania z kończącą się bonifikatą mieszkaniową i bez założonej księgi wieczystej.

Kwoty, które oferujemy to minimum 30 000 a sięgają 50 mln .Czas kredytowania oraz raty miesięczne dopasowujemy do Twoich możliwości i charakterystyki działalności. Możliwe spłaty nawet do 5 lat jedna umowa lub z przedłużeniami zagwarantowanymi w umowie. W przypadku umowy leasingu zwrotnego czas kredytowania 10 lat.

Cel pożyczki może być dowolny -oddłużenia, restrukturyzacje, spłaty zobowiązań, poprawa płynności, inwestycje każdego rodzaju, spłaty innych prywatnych pożyczek, komornika, skupujemy nieruchomości, pomagamy w sprzedaży.


Zapraszamy na stronę www gdzie oferta jest aktualizowana na bieżąco.
http://www.gotowka-podzastaw.letnet.pl

731531144
[email protected]

Kontakt ze sprzedającym

731Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA