Zamknij
REKLAMA

POZABANKOWA POŻYCZKA POD ZABEZPIECZENIE NIERUCHOMOSCIA DO 10 m

Data dodania: 2021-12-06 09:40:41

Opis

Zajmujemy się finansowaniem przedsiębiorców, rolników, start up. Prowadzimy działalność na terenie całej Polski i finansujemy wszystkie sektory gospodarki, niezależnie od stażu działalności- nawet na start, bez względu na BIK, historię i zdolność kredytową oraz pozostałe kryteria charakterystyczne dla banków,
oceniamy Twój biznes-nie bazy bankowe.
Osoby bez działalności tylko z udokumentowanym dochodem również z zagranicy.

Najważniejszym elementem każdej transakcji poza bankowej jest zabezpieczenie w postaci nieruchomości- mieszkania, domu, działek, gruntów, loka li użytkowych, biurowców, hoteli i pensjonatów, inwestycji developerskich, zakup nieruchomości od syndyka lub okazjonalnych do celów firmowych.
Pożyczamy również pod zastaw maszyn i sprzętu rolniczego
Co ważne, oferujemy możliwość zabezpieczenia na 2. miejscu hipotecznym w szczególnych wypadkach. Nieruchomość może być aktualnie w trakcie sprzedaży- oddłużamy, pożyczamy, pomagamy sprzedać, finansujemy tez mieszkania z kończąca się bonifikatą mieszkaniową oraz bez ksiąg wieczystych.
Pomoc prawna w skomplikowanych sytuacjach .

Kwoty, które oferujemy to minimum 30000 a sięgają 50 000 000 milionów .Czas kredytowania oraz raty miesięczne dopasowujemy do Twoich możliwości i charakterystyki działalności. Możliwe spłaty nawet do 5 lat jedna umowa lub z przedłużeniami zagwarantowanymi w umowie [w przypadku umowy leasingu zwrotnego nawet do lat 10]

Cel pożyczki może być dowolny - oddłużenia, restrukturyzacje, spłaty zobowiązań, poprawa płynności, inwestycje developerski, rolnicze, firmowe, spłaty innych prywatnych pożyczek, komornika, skupujemy nieruchomości, pomagamy w sprzedaży.


Oferujemy pomoc w finansowaniu przejęcia/ zakupu przedsiębiorstw/ udziałów w firmach.

finansowania inwestycji, które znacząco wpłyną na potencjał przedsiębiorstwa
wspomagania ekspansji przedsiębiorstwa poprzez fuzje i przejęcia
wykupu udziałów od udziałowca, który postanowił opuścić spółkę

Działamy skutecznie i bezpiecznie, ofertę otrzymasz od nas nawet w ciągu 48 godzin bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz szybkiego i bezstresowego załatwienia Twojej sprawy finansowej - zadzwoń- pomożemy, doradzimy, sfinansujemy.
http://www.gotowka-podzastaw.letnet.pl
731-531-144
[email protected]

Kontakt ze sprzedającym

731Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA