Zamknij
REKLAMA

POZABANKOWA POŻYCZKA POD ZABEZPIECZENIE NIERUCHOMOŚCIĄ DO 10 m

Data dodania: 2022-01-04 12:14:52

Opis

Zajmujemy się finansowaniem przedsiębiorców, rolników, start up. Prowadzimy działalność na terenie całej Polski i finansujemy wszystkie sektory gospodarki, niezależnie od stażu działalności-nawet na start, bez względu na BIK, historię i zdolność kredytową oraz pozostałe kryteria charakterystyczne dla banków. Oceniamy Twój biznes-nie bazy bankowe

Osoby bez działalności tylko ze stałym udokumentowanym dochodem również z zagranicy.
.
Jednym z elementów każdej transakcji jest zabezpieczenie w postaci nieruchomości-mieszkania, domu, działek, gruntów, lokali użytkowych, biurowców, hoteli i pensjonatów, inwestycji developerskich, zakup nieruchomości od syndyka lub okazjonalnych do celów firmowych.

Co ważne, oferujemy możliwość zabezpieczenia na 2. miejscu hipotecznym w szczególnych wypadkach. Nieruchomość może być aktualnie w trakcie sprzedaży- oddłużamy, pożyczamy, pomagamy sprzedać, finansujemy tez mieszkania z kończącą się bonifikatą mieszkaniową.

Kwoty, które oferujemy to minimum 10 000 a sięgają 50 milionów .Czas kredytowania oraz raty miesięczne dopasowujemy do Twoich możliwości i charakterystyki działalności. Możliwe spłaty nawet do 72 miesięcy jedna umowa lub z przedłużeniami zagwarantowanymi w umowie.

Cel pożyczki może być dowolny - oddłużenia, restrukturyzacje, spłaty zobowiązań, poprawa płynności, inwestycje każdego rodzaju, spłaty ZUS, US , innych prywatnych pożyczek, komornika, skupujemy nieruchomości, pomagamy w sprzedaży. Możliwy zakup nieruchomości z wkładem własnym.


Działamy skutecznie i bezpiecznie. Ofertę otrzymasz od nas nawet w ciągu 24 godzin bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz szybkiego i bezstresowego załatwienia Twojej sprawy finansowej - zadzwoń-pomożemy, doradzimy, sfinansujemy.

http://www.gotowka-podzastaw.letnet.pl
731531144
[email protected]

Kontakt ze sprzedającym

731Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA