Zamknij

Nauka jęz, angielskiego i niemieckiego-profesjonalnie i skutecznie

Data dodania: 2020-08-30 11:02:46

50 lub 55zł/1h zł

Opis

Angielski i niemiecki-profesjonalnie,dla wymagających z pasjonatką języków obcych (dla dzieci i młodzieży szkolnej)


Witam! Oferuję lekcje-korepetycje z języków obcych: angielskiego oraz niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania dla osób, które cenią najwyższy poziom i jakość. Jestem wykwalifikowaną nauczycielką z pełnym przygotowaniem metod.-pedagog.oraz wieloletnim stażem w oświacie we wszystkich typach szkół. Jestem absolwentką studiów stacjonarnych na UAM w Poznaniu . Posiadam bogaty zbiór materiałów do nauczania obu języków(własną biblioteczkę) oraz praktyczne doświadczenie językowe poza szkolnictwem poprzez liczne i długie pobyty za granicą (kontakt z żywym językiem mówionym).Dostosowuję zajęcia do potrzeb i umiejętności ucznia. .Moja oferta obejmuje:
-pomoc w przyswajaniu bieżącego materiału
-pomoc w nadrabianiu zaległości z materiałem szkolnym w zakresie gramatyki i słownictwa
-pomoc w odrabianiu zadań domowych
-pomoc w pisaniu wypracowań
-pomoc w przygotowaniu różnych projektów i prezentacji
-przygotowania do sprawdzianów, testów, egzaminów
-konwersacje ustne
-tłumaczenia tekstów etc.

Chętnie wytłumaczę niezrozumiałe kwestie, zagadnienia i przygotuję dużo ćwiczeń.Dla mniejszych dzieci proponuję naukę poprzez zabawę.
Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych nauką tych pięknych języków anglogermańskich i gwarantuję sukcesy w nauce, skuteczność oraz 100% satysfakcji. Moi uczniowie osiągają poprawę postępów w nauce w krótkim czasie i dostają się do wymarzonych szkół ,osiągają swoje cele..Możliwy dojazd lub dochodzenie do ucznia na terenie Leszna. Koszt: 50zł/1h(60min), 55zł z dochodzeniem lu lekcje online przez Fb. Tel.kontakt:513 540 633.Terminy i godziny do uzgodnienia.

Kontakt ze sprzedającym

513Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA